CoinMarketCap’te video izleyerek para kazanma dönemi

Bir süre önce Binance tarafından satın alınan CoinMarketCap, kullanıcıların eğitim videoları izleyerek kripto para kazanabileceği bir program başlattı.

coinmarketcap

Binance’in satın aldığı veri sağlayıcısı CoinMarketCap, “Earn” adında Coinbase borsasının yaptığına benzer bir eğitim ödül programı başlattı.

CoinMarketCap Earn (Kazan), kullanıcıların desteklenen Blockchain projelerinin eğitim videolarını izleyip test yapmalarına ve sonunda ödül kazanmalarına olanak sağlıyor., Her projenin token’ından ise en fazla 10 dolar kazanılabilecek.

İlk kampanya Band Protocol ile başlatıldı: Ödül 160 bin dolar

CoinMarketCap’in Earn projesindeki ilk desteklenen token ise Binance ve Sequoia Capital tarafından desteklenen çapraz zincir veri oracle sağlayıcısı olan Band Protocol. Program dahilinde 160 bin dolarlık BAND token’ı sunuluyor.

Yetkililerden gelen açıklamalara göre, programda her ay 2 proje öne çıkarılacak. Her projenin kampanyası ise 8 gün boyunca devam edecek ve belirli sayıda token sunulacak.

ABD’liler ve Çinliler katılamayacak

ABD ve Çin anakarasında yaşayan kullanıcılar ise Earn programlarına katılamayacak. En büyük borsalardan biri olan Coinbase’in de bir ‘Earn’ programı bulunuyor. Bu programa ABD vatandaşları katılabiliyor. Borsanın ödül programı; XLM, ZEC, BAT, ZRX, EOS ve DAI’nin olduğu 6 kripto parayı destekliyor.

Binance’in neden Kazan programını doğrudan başlatmadığı sorulduğunda CoinMarketCap sözcüsü, iki şirketin ayrı kuruluşlar olduğunu belirtti. Binance bu yılın başlarında CoinMarketCap’i yaklaşık 400 milyon dolara satın almıştı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl