CoinTR PRO’da bir ilk: %36.5’e varan getiriyle “EOS Staking”

Sponsorlu

Türkiye için blok zinciri tabanlı, küresel odaklı, güvenli, verimli ve lider bir dijital finansal altyapısı oluşturmayı hedefleyen CoinTR, CoinTR PRO uygulamasında finansal getiri sağlayacak iş birliklerine imza atıyor. Bu kapsamda platform, EOS Labs iş birliği ile “EOS Staking” kampanyasını başlatıyor.

Yıllık yüzde 36.5’e kadar getiri imkanı veren kampanyadan CoinTR PRO’daki tüm küresel kullanıcılar yararlanabiliyor.

EOS Staking nasıl çalışıyor?

Kullanıcılar, kilitleme süresinin sonunda dağıtılan anapara ve staking’le atıl kripto varlıklarına daha yüksek getiri elde edebilirler. Kampanyaya minimum yatırım tutarı 10 EOS olarak belirlenmiş olup, bireysel kullanıcılar 1.000.000 EOS’a kadar yatırım yapabilirler. Stake kilidini açma süresi 3 gün ve getiriler, kampanya sonunda anapara ile birlikte kullanıcının spot hesabına dağıtılacak.  İlk abonelik dönemi 26 Aralık 2023, 08:00 ile 29 Aralık 2023, 08:00 (UTC) arasında. Kullanıcılar, ilk gelen alır esasına göre kampanya sayfasından abone olabilir ve arkadaşlarını davet edip EOS stake ederek ve diğer yöntemlerle kazanma şanslarını artırabilirler. Etkinlik sona erdikten sonra doğrudan token alım satımı yapılabilecek.

CoinTR hakkında

2022 yılında İstanbul merkezli hizmet vermeye başlayan CoinTR borsası, tanınan borsalarda tecrübe elde etmiş üst kademe yöneticilerin ve ürün geliştiricilerinin bir araya gelmesiyle oluşmuş, alanında uzman ekip üyeleri ile Türkiye’nin lider borsalarından biri olmaya hazırlanıyor. Yakın zamanda Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’ndan gelen yeni CEO’sunu ve resmi kurumlardan gelen diğer yönetim kurulu üyelerini duyurarak sektöre hızlı bir giriş yaptı. Resmi mevzuatlara uygun hareket eden ve MASAK tarafından denetime tabi tutulan CoinTR, VakıfBank ve Ziraat Bankası gibi devlet bankalarıyla entegre çalışmasının yanı sıra global ölçekte yerli bir borsa olarak faaliyet gösteriyor.

EOS hakkında

2018 yılında piyasaya sürülen blok zinciri projesi EOS Network, açık kaynak kodlu ve hisse kanıtı (PoS) kullanan yapısı ile hızla gelişen Katman-1 projelerinden biri ve bünyesinde 100’e yakın merkeziyetsiz uygulama (dApp) bulunduruyor. Ağın varlığı olan EOS, 20’den fazla merkezi ve merkeziyetsiz platformda alım satıma açık. EOS Network Foundation (ENF) isimli DAO tarafından yönetilen proje, EVM uyumlu bir yapı geliştirmeleri sayesine ağ geliştiricilerine esneklik sağlamaya başladı. 2023 içerisinde EOS Labs’i duyuran ENF, Web3 projeleri için kuluçka ve finansal destek merkezi kurmayı amaçlıyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl