Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Kripto para borsası Cointral’dan altın çekilişi

cointral

Sponsorlu

Kripto para alım-satım işlemlerinin haricinde birçok yeniliği kullanıcıları ile buluşturan Cointral, sosyal medya platformu Twitter üzerinden kullanıcılarına özel, gram altın çekilişi düzenliyor. Cointral.store sponsorluğundaki çekilişe katılmak isteyen kullanıcılar, Cointral.com adresine üye olup ilgili Tweet’te yer alan katılım şartlarını yerine getirdiği takdirde çekilişe katılabiliyorlar.

Son gün 14 Eylül

Bu Pazartesi başlayan çekiliş 14 Eylül 2020 tarihine kadar sürecek. Katılan kişiler arasından 1 kişi sertifikalı 1 gram altın sahibi olacak.

Kripto para ile gram altın alma imkanı

Sosyal medyada düzenlediği çekilişin haricinde Cointral’in popüler ürünlerinden biri olan Cointral.store’dan Bitcoin, Ethereum ve BNB Coin ile gram altın satın alınabiliyor.

Ödemelerin kripto para ile yapılabildiği sitede 1 gramdan 1000 grama kadar çeşit bulunuyor. Ayrıca Cointral şubelerinden de gram altın satın alabilme imkanı mevcut.

Satın alınan altınlar, sigortalı kargo özelliği ile kullanıcılara güvenli bir şekilde ulaştırılıyor. Cointral ekosisteminde borsa ve altın ürünlerinin dışında kredi kartı ile kripto para satın alımdan, P2P işlemlere kadar özellik bulunmakta.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl