ConsenSys CEO’su Lubin’den Ethereum’da Merge yorumu: Çok kolay olacak

Geçmişte yaptığı "Ethereum Bitcoin'i geçecek" yorumuyla en çok tartışılan isimlerden biri olan ConsenSys CEO’su Joseph Lubin, Merge geçişinin çok kolay olacağını belirtti ve "iPhone işletim sisteminin bir gecede güncellenmesi kadar basit olacak. Son kullanıcıya hiçbir problem yansımayacak" dedi.

ConsenSys CEO’su Joseph Lubin, birçok kişinin aksine Merge geçişinde herhangi bir sorun yaşanmayacağını düşünüyor. ABD medyasından Bloomberg’e bir röportaj veren Ethereum kurucularından Lubin, Merge güncellemesinin sorunsuz tamamlanacağını belirtti.

“Çok büyük etki yaratacak”

Merge güncellemesinin ardından bu değişimin kripto para dünyasında büyük etki yaratacağını belirten Lubin şunları söyledi:

“Merge güncellemesinin kripto para dünyasında çok büyük etkisi olacak. Son kullanıcıya hiçbir problemin yansımayacağını düşünüyorum. iPhone’unuz ya da dizüstü bilgisayarınız gece otomatik olarak nasıl güncelleniyorsa bu da öyle olacak. o kadar kolay ve sorunsuz olacağını düşünüyorum. Şu ana kadar geliştiriciler de br sorun zaten görmedi”

“Merge ekosistemin üçüncü en büyük olayı”

Kripto para ekosisteminde şu ana kadar üç büyük olayın yaşandığını bunların birincisinin Bitcoin’in doğuşu, ikincisinin ise Ethereum’un oluşturulması olduğunu belirten Lubin, Merge güncellemesinin de üçüncü en büyük geliştirme/olay konumunda olduğunu söyledi.

Lubin geçen sene Ağustos ayında yaptığı bir yorumda ses getirmişti. ConsenSys CEO’su, “Ethereum, Bitcoin’den kat be kat daha büyük bir kripto para olacak” demişti. Ethereum’un yeni jenerasyon ekonomisi olduğunu belirten Lubin, ““Aslında Ethereum ekosistemi Bitcoin’inkini geçti bile… Geliştirici aktivitesi, günlük işlem sayısı, işlem değeri ve token sayısı olarak Bitcoin’i geride bıraktı” ifadelerini kullanmıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl