Crypto.com’un MCO token’ı takas duyurusu sonrası sıçradı

MCO'nun fiyatı, Crypto.com'un MCO'dan el çekeceğini ve MCO sahiplerinin token'larını CRO ile takas edebileceklerini duyurmasının ardından yüzde 50 arttı.

mco

Popüler kripto para platformu Crypto.com’un MCO token’ı sahiplerinin token’larını CRO ile takas edebileceklerinin duyurulmasının ardından yüzde 50’den fazla değer kazandı.

Crypto.com MCO’dan el çekiyor

Crypto.com ekosisteminde iki ayrı token bulunuyordu. Bunlardan biri CRO, diğeri ise MCO’ydu. Şirketin aldığı karar doğrultusunda MCO bundan böyle Crypto.com tarafından desteklenmeyecek ve artık borsa ekosisteminde yalnızca CRO var olacak. Resmi açıklamaya göre, MCO’nun işlevleri ise CRO’da korunacak. Öte yandan CRO ile takas edilmeyen MCO’lar, Ethereum blok zincirinde ERC-20 token’ı olarak var olmaya devam edecek.

MCO token sahipleri, token’larını 3 Kasım 2020 TSİ 03.00’e kadar Crypto.com uygulamasını kullanarak CRO ile değiştirebilecekler.

Gelişme sonrası MCO’nun fiyatı yaklaşık 4 dolardan 6 dolara yükseldi. Böylece MCO, son üç aydaki en yüksek seviyesine ulaştı. Token’ın şimdiye kadar görülen en yüksek seviyesi, 29 Ağustos 2017’deydi ve o gün MCO 27 dolardan alıcı buluyordu.

MCO sahipleri, sahip oldukları her token için şu anda yaklaşık 27.64 CRO alma hakkına sahip. Ayrıca her token takası için %20 bonus hakkı da var ve böylece MCO sahipleri toplamda 33 CRO alabilirler.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl