CryptoAdSolution, kripto para reklamcılığını ayağa kaldırmak için harekete geçti

CryptoAdSolution, sahip olduğu topluluk ve endüstri odaklı coin ve platform sayesinde, reklamcılığı kripto para dünyası için geri getirmek istiyor.

CryptoAdSolution, akıllı sözleşmelerin ve ana düğümlerin (masternode) avantajını pazarlama, reklamcılık ve trafik frekansı alanlarıyla buluşturmak için yeni bir sanal para birimi ve ekosistemi başlattı. Yeni para birimi CADS’in toplam arzı 100 milyon olacak ve kısa süre içinde ön satışı başlayacak.

CryptoAdSolution, sahip olduğu topluluk ve endüstri odaklı coin ve platform sayesinde, reklamcılığı kripto dünyası için geri getirmek istiyor. Çözümleri, ana düğüm sanal para birimlerinin yanı sıra, kripto pazarlama alanında karşılaşılan sorunları da kapsıyor.

CryptoAdSolution çözüm odaklı bir ekosistemdir ve hızla büyümekte olan kripto dünyasının pazarlama görevlerini kolaylaştırır. CADS, C# ve Stratis üzerine inşa edilmiş akıllı sözleşme tabanlı blockchain’lerde kullanıma açık olacak yeni kripto reklam tekniklerinin para birimidir. Stratis popüler ve yerleşik bir sistemdir ve daha geniş çevreler tarafından kullanıma uygundur. Platform, coin tedariğini stabilize etmek, işlemleri gerçekleştirmek ve ağı güvenli hale getirmek üzere bir yandan da ana düğümleri kullanır.

CADS, kullanıma hazır çeşitli ürünleri satın almak için CryptoAdSolution platformunda kullanılabilir. Kullanıma hazır ilk ürün, müşterinin ürünlerinde trafik oluşturmak ve yüksek kaliteli tıklamalar almak için CADS ile satın alınabilen reklam paketidir. Platform ayrıca pasif gelir oluşturabilmek amaçlı reklam maliyeti geri ödeme sistemini de sunuyor.

Müşteriler aynı zamanda bütçelerine uygun özel yapım reklam paketlerini de kullanabilirler. Bunların tamamına, bir ihtiyaç anket formunu doldurduktan sonra ulaşılabilir. Bu paketler, büyük ölçekli pazarlama girişimleri için ideal olacaktır. Paketler, afiş ve e-posta listelerinin yanı sıra PPC, SEO ve video oluşturma içerikli iç platform reklamcılığıyla birlikte sunulmaktadır.

Yeni ekosistem ayrıca, reklam verenleri bir algoritma üzerinden iletişme geçiren ve CADS kullanarak komisyonları düzenleyen bir arama motoru gibi çalışan reklamcılık pazarını da içermektedir. Son olarak CryptoAdSolution, mevcut dijital reklamcılık modellerinin yerine, şeffaf ve reklam yayıncılarıyla iş birliği için çözüm üretimine odaklı yeni bir model olan AdExchange’i sunacak.

Daha fazla bilgi için, lütfen şu adresi ziyaret ediniz: https://cryptoadsolution.com/


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl