Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

CryptoCamp Turkey’e sayılı gün kaldı

CryptoWomen Turkey ekibinin dijital varlık alım satım platformu Bitexen ana sponsorluğunda gerçekleştireceği yeni projesi; online, yoğunlaştırılmış ve uygulamalı kripto para eğitimi CryptoCamp başvuruları devam ediyor.

Basın bülteni

“Bitcoin nedir, Blockchain nedir, kripto paralarda işlem yapmaya nereden, nasıl başlayabilirim, bu alanda kendimi nasıl geliştirebilirim?…” gibi sorulara cevap arayanlar için yoğunlaştırılmış, tamamen çevrim içi, sertifikalı ve yeni nesil eğitim programı CryptoCamp 16-20 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek. Yoğunlaştırılmış programıyla, A’dan Z’ye interaktif bir kripto para eğitim projesi olan CryptoCamp, CryptoWomen Turkey & GlobalB iş birliği ve dijital varlık alım satım platformu Bitexen ana sponsorluğunda düzenleniyor.

CryptoCamp eğitimine aynı zamanda ücretsiz katılım sağlamak mümkün: programa katılım için 2 seçenek sunuluyor. Dileyen katılımcılar eğitim ücreti olan 250 TL+KDV’yi direkt olarak ödeyebilir veya ana sponsor olan Bitexen platformunda ”cryptocamp” koduyla (veya sitede yer alan referans linkiyle) kayıt olup, 5 Exen coin alarak ”ücretsiz” şekilde katılım sağlayabilir.

Programda kripto paraların temelinden başlayarak Blockchain teknolojilerinin kullanım alanlarına kadar değinilecek, teknik analiz derslerine yer verilecek, kripto para hukuku ve vergilendirmesi konu edinecek ve işlem yapabilmeye dair uygulamalı/interaktif derslerle kripto para dünyasının detayları işlenecek. Toplamda 5 gün, yaklaşık 40 saat boyunca katılımcılar kripto paralar ve Blockchain teknolojisi alanında uzman akademisyenler ve sektörde tanınan profesyonellerden eğitim alacak.

Eğitmenler arasında Doç. Dr. Aysel Gündoğdu, Erkan Öz, İsmail Hakkı Polat, Turan Sert, Sima Baktaş, Devrim Danyal, Tansel Kaya, Altuğ İşler, Oytun Es, Ezel Saygın, Aytunç Yıldızlı, Hakkı Pehlivan, Doç. Dr. Hüseyin Üvet, Sedat Büyük, Agah Selim Sesli gibi isimler yer alacak ve programa dahil düzenlenecek panelde sektörce tanınan sürpriz isimler olacak.

Eğitim programı genel katılıma açık olarak, kripto paralar ve Blockchain teknolojilerini öğrenmek isteyen, kendini bu alanda geliştirmek isteyen, sektörde iş arayışında olan, finansal okur-yazarlığını geliştirmek isteyen herkesin katılımına açık. Katılım için yalnızca 18 yaş sınırının olduğu programın başvurularınızı https://cryptocampturkey.com/ adresinden yapabilir, detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl