CyberConnect (CYBER) fiyat rekoru kırdı: iki kripto borsası arasında 5 dolar fark

Son dönemin en çok konuşulan merkeziyetsiz finans uygulaması CyberConnect'in kendi token'ı olan CYBER, yükselişe geçti. Özellikle Güney Koreli trader'ların fiyatı yukarıya çıkardığı belirtilirken Upbit ve Binance borsaları arasındaki fark da 5 dolara kadar çıktı.

cyber coin nedir

Geçtiğimiz haftalarda Binance’teki listelenmesinin ardından önemli yükselişler yaşayan CyberConnect (CYBER) Güney Koreli yatırımcıların adeta hücumuna uğradı. Projenin kendi token’ı olan CYBER, ülkenin en büyük borsası olan Upbit’te 15 dolara kadar yükseldi. Bu fiyat Binance’te ise 10 dolarda kaldı.

İki borsa arasındaki fark, Güney Koreli yatırımcıların ciddi seviyedeki alımlarından kaynaklanıyor.

Öte yandan CyberConnect AlchemyPay de bir ortaklık kurdu. Fiyat artışında bu iş birliğini de ciddi şekilde etkisi bulunuyor.

Hatırlanacağı üzere Binance, CyberConnect’i 1 Ağustos günü Launchpad olarak açıklamıştı. CYBER, 15 Ağustos günü ise borsada genel alımlara açılmıştı. O gün yüzde 700’den fazla artan CYBER, 11 doların da üzerine çıkmıştı. Bugün Upbit’te görülen 15 dolarlık fiyat ise CYBER’ın tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasını sağladı.

CyberConnect nedir?

CyberConnect; geliştiricilerin, dijital kimlik, içerik, bağlantılar ile etkileşimlerinin kontrolünü ve sahipliğini kullanıcılara veren sosyal uygulamalar oluşturmalarına olanak tanıyan bir Web3 sosyal ağıdır. Proje, sansür edilemez bir akıllı sözleşme olarak lanse edilen CyberGraph’i kullanıyor. CyberConnect’in yatırımcıları arasında ise Delphi Digital, Protocol Labs, Tribe Capital, IOSG Ventures, Amber Group, Polygon Studios, Draper Dragon, Animoca Brands, Multicoin Capital ve Hashed var.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl