Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bu da oldu: İngiltere’nin ünlü sanat galerisine Bitcoin’le girilebiliyor

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin popülaritesinin bir göstergesi olarak İngiltere merkezli Dadiani Güzel Sanatlar Galerisi; Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve diğer kripto para birimlerini giriş ücreti olarak kabul etmeye başladı. Sanat galerisinin sahibi Eleesa Dadiani, konuyla ilgili olarak “Eski dünyanın iş ahlakı ve pratiğini yeni teknoloji dünyasıyla birleştiriyoruz. Şu anki sistem bayat hale geliyor ve parçalanmak zorunda.” dedi. Sıradışı galeri, Formula 1 araçlarının egzoz manifoldlarından yapılmış bir dizi heykeli içeriyor. Halkın farkındalığı günden güne artıyor Bu son kripto para birimlerinin...

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin popülaritesinin bir göstergesi olarak İngiltere merkezli Dadiani Güzel Sanatlar Galerisi; Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve diğer kripto para birimlerini giriş ücreti olarak kabul etmeye başladı.

Sanat galerisinin sahibi Eleesa Dadiani, konuyla ilgili olarak “Eski dünyanın iş ahlakı ve pratiğini yeni teknoloji dünyasıyla birleştiriyoruz. Şu anki sistem bayat hale geliyor ve parçalanmak zorunda.” dedi.

Sıradışı galeri, Formula 1 araçlarının egzoz manifoldlarından yapılmış bir dizi heykeli içeriyor.

Halkın farkındalığı günden güne artıyor

Bu son kripto para birimlerinin kabulu haberi, halkın farkındalığının ve kripto para birimlerini ne denli benimsediğinin açık bir göstergesi.

Kamu, her geçen gün Blockchain‘in gücünden ve kripto para birimlerinden daha fazla faydalanmaya başladı.

Daha fazla şirket kripto para birimlerinin bir ödeme aracı olarak kabul ettikçe popülaritesi ve fiyatları artmayı sürdürecek.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl