Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Dan Bilzerian, Poloniex’e isyan etti

Daha önce dünyanın en çok kullanılan dijital para birimi borsalarından biri olan Poloniex ile ilgili her geçen gün şikayetlerin arttığını bildirmiştik. Kullanıcılar en çok bu borsanın yetersiz müşteri desteğinden yakınıyordu. Son kurban Dan Bilzerian Poloniex’in son kurbanı ABD’li ünlü poker oyuncusu Dan Bilzerian oldu. Ünlü isim, Poloniex’in 5 defa yolladığı e-postaya cevap vermemesi ve hesabını onaylamamasına isyan etti. Bilzerian, kişisel Twitter hesabı üzerinden Poloniex’e yazarak şu ifadeleri kullandı: “Desteğinize 5 kere e-posta gönderdim. Hesabımı doğrulamadınız ve sayısız isteğime rağmen para...

Daha önce dünyanın en çok kullanılan dijital para birimi borsalarından biri olan Poloniex ile ilgili her geçen gün şikayetlerin arttığını bildirmiştik. Kullanıcılar en çok bu borsanın yetersiz müşteri desteğinden yakınıyordu.

Son kurban Dan Bilzerian

Poloniex’in son kurbanı ABD’li ünlü poker oyuncusu Dan Bilzerian oldu. Ünlü isim, Poloniex’in 5 defa yolladığı e-postaya cevap vermemesi ve hesabını onaylamamasına isyan etti. Bilzerian, kişisel Twitter hesabı üzerinden Poloniex’e yazarak şu ifadeleri kullandı:

“Desteğinize 5 kere e-posta gönderdim. Hesabımı doğrulamadınız ve sayısız isteğime rağmen para yatırmama izin vermediniz.”

Bilzerian’ın bu tweet’ine beklenildiği gibi Poloniex’ten yine cevap gelmedi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl