Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin’in etkisinden sıyrılan Dash, yüzde 12 artış gösterdi

Neredeyse tüm dijital para birimlerinin tamamı Kara Cuma’sını yaşarken Dash, aralarından sıyrılarak dikkatleri üzerine çekti. Hacim olarak dünyanın en büyük 5. dijital para birimi olan Dash, Bitcoin‘in etkisinden kurtularak bugün yüzde 12’ye kadar artış gösterdi. Fiyatı 360$’ın üzerine çıkan Dash’ın bu yükselişinin arkasında Güney Kore’li yatırımcılar vardı. Ancak Dash’ın bu yükselişini destekleyecek bir olumlu gelişme ortada yok.   Pompala-boşalt taktiği Görünüşe bakılırsa Güney Kore menşeili dijital para birimi borsası Bithumb’daki yatırımcılar, bilinmeyen bir nedenden dolayı Dash fiyatını yapay olarak pompalıyorlar....

Neredeyse tüm dijital para birimlerinin tamamı Kara Cuma’sını yaşarken Dash, aralarından sıyrılarak dikkatleri üzerine çekti.

Hacim olarak dünyanın en büyük 5. dijital para birimi olan Dash, Bitcoin‘in etkisinden kurtularak bugün yüzde 12’ye kadar artış gösterdi.

Fiyatı 360$’ın üzerine çıkan Dash’ın bu yükselişinin arkasında Güney Kore’li yatırımcılar vardı. Ancak Dash’ın bu yükselişini destekleyecek bir olumlu gelişme ortada yok.

 

Pompala-boşalt taktiği

Görünüşe bakılırsa Güney Kore menşeili dijital para birimi borsası Bithumb’daki yatırımcılar, bilinmeyen bir nedenden dolayı Dash fiyatını yapay olarak pompalıyorlar.

Tüm dünyada Dash’ın işlem hacminin yüzde 57’si Bithumb üzerinden gerçekleştirildi.

Bu haberin yayına girdiği sıralarda Dash fiyatı, 338$’da seyrediyordu.

 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl