Dash’ten İspanyol Bitnovo ile dev ortaklık anlaşması

Gizlilik odaklı kripto para Dash, İspanyol şirket Bitnovo ile İspanya’da bulunan 10 bin satış noktasında sıradan insanların basit bir şekilde Dash satın alabilmeleri için önemli bir ortaklık anlaşmasına imza attı. Carrefour ve Media Markt’larda satılacak Ortaklık, tüketicilerin Dash’i aralarında Carrefour ve Media Markt’ın da bulunduğu binlerce mağazada Bitnovo kuponları vasıtasıyla satın almalarını sağlayacak. Dash’ten Fernando Gutierrez, varılan ortaklıkla ilgili olarak “Bitnovo ile yaptığımız çalışma, para birimimize somun ekmeği satın almak kadar kolay bir erişim imkanı sağlıyor. Bu heyecan verici ortaklık,...

Gizlilik odaklı kripto para Dash, İspanyol şirket Bitnovo ile İspanya’da bulunan 10 bin satış noktasında sıradan insanların basit bir şekilde Dash satın alabilmeleri için önemli bir ortaklık anlaşmasına imza attı.

Carrefour ve Media Markt’larda satılacak

Ortaklık, tüketicilerin Dash’i aralarında Carrefour ve Media Markt’ın da bulunduğu binlerce mağazada Bitnovo kuponları vasıtasıyla satın almalarını sağlayacak.

Dash’ten Fernando Gutierrez, varılan ortaklıkla ilgili olarak “Bitnovo ile yaptığımız çalışma, para birimimize somun ekmeği satın almak kadar kolay bir erişim imkanı sağlıyor. Bu heyecan verici ortaklık, Dash’i yalnızca İspanya genelindeki tüketicilere sunma arzusunu değil, aynı zamanda kripto paralara yatırım yapma engellerini de ortadan kaldırmamıza yarıyor. Bitnovo, Avrupa’da büyümek adına oldukça etkileyici planlar içerisinde ve onları bu iddiaları yolculukları boyunca takip etmeyi planlıyoruz.” dedi.

Bitnovo’dan Luis Vaello ise şöyle konuştu:

“Bitnovo’da inovasyonun gücüne ve yeni teknolojilerin yaşadığımız dünyayı değiştirme imkanına inanıyoruz. Dash ile yaptığımız ortak çalışma, bizi kripto para birimlerini kitlelere ulaştırma hedefimize bir adım daha yaklaştırıyor. Aynı zamanda markamızın arkasında böyle sağlam bir isme sahip olmak bizi etkiliyor. Vaadimiz, sınırları zorlamak ve kripto topluluğunu ileriye taşımak.”

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl