Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Dash’tan beklenen açıklama geldi

Gizlilik odaklı altcoin Dash, Evolution “merkezi olmayan ödemeler platformu” için üç yıllık bir yol haritası yayınladı. Dash, Salı günü yaptığı ve uzun bir süredir beklenen basın açıklamasında, platformun aralık ayına kadar alfa modunda yaşayacağını doğruladı. Dash Core CEO’su Ryan Taylor, “Evolution’ı online ödemeler olarak düşünün. PayPal veya Venmo‘ya benzer ancak tamamen merkezileştirilmemiş bir sistem. Böylece kullanıcı kendi parasını her zaman kontrol altında tutuyor. Dahası Evolution, sınır ötesi ücret veya kısıtlamalar olmaksızın inanılmaz derecede ucuz olacak.” dedi. Projenin amacı, fiziksel tüccarları,...

Gizlilik odaklı altcoin Dash, Evolution “merkezi olmayan ödemeler platformu” için üç yıllık bir yol haritası yayınladı.

Dash, Salı günü yaptığı ve uzun bir süredir beklenen basın açıklamasında, platformun aralık ayına kadar alfa modunda yaşayacağını doğruladı.

Dash Core CEO’su Ryan Taylor, “Evolution’ı online ödemeler olarak düşünün. PayPal veya Venmo‘ya benzer ancak tamamen merkezileştirilmemiş bir sistem. Böylece kullanıcı kendi parasını her zaman kontrol altında tutuyor. Dahası Evolution, sınır ötesi ücret veya kısıtlamalar olmaksızın inanılmaz derecede ucuz olacak.” dedi.

Projenin amacı, fiziksel tüccarları, online satış noktalarını ve kullanıcılardan kullanıcılara para transferleri içieren evrensel bir ödeme mekanizması yaratmak.

Proje, yıl başından bu yana DASH’ın yüksek değerinin etkisiyle büyük yatırımlar gördü.

‘Bir All-Star ekibiyle başaracağız’

Taylor ekledi:

“Evolution, devasa vaatlerle büyük bir çaba ama hedeflerimizi düzinlerce dünyanın en iyi programcıları, araştırmacıları, proje yöneticileri, teknoloji uzamanları ve kullanıcı deneyimi uzmanlarının oluşturduğu bir All-Star ekibi aracılığıyla başaracağız.”

Bu arada Haziran 2018’de çıkması planlanan tam sürümle, ufuktaki diğer kilometre taşları, ağın boyutunu önemli ölçüde arttırmak için donanım entegrasyonlarını da içeriyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl