DCG kurucusu Barry Silbert: Kripto paraların yüzde 99’u aşırı fiyatlanmış durumda

Grayscale Yatırım'ın sahibi olan Digital Currency Group şirketinin kurucusu ve CEO'su Barry Silbert, kripto para piyasasındaki son durumu değerlendirdi. Silbert, "Kripto paraların yüzde 99'u şu an aşırı fiyatlanmış durumda..." dedi.

Mayıs ayında yaptığı “Dogecoin düşecek” tahminiyle fenomen kripto para hayran ve yatırımcılarından tepki alan başarılı işadamı Barry Silbert, kısa da olsa kripto para piyasalarını değerlendirdi.

TSİ dün sabaha karşı Chicago Opsiyon Borsası Volatilite Endeksi’nde ‘long’ pozisyon açtığını belirten Silbert’a, Bloomberg’den Joe Weisenthal, “Aklınızda piyasayı ateşleyecek hangi makro etkenler var” sorusunu sordu.

“Hangisi bilemem ama hepsi aklımda!”

Silbert ise Weisenthal’a şu cevabı verdi:

“İlk kıvılcım nereden gelir bilemem dolayısıyla volatilite olacak. Yemek fiyatları, petrol fiyatları, yatırımcıların rahatlığı, spekülasyonların artması, FED’e olan güvende azalma, faiz oranlarının normalleşmesi, fenomen paralar ve hisseler, aşırı fiyatlanmış kripto paralar… Hepsi aklımda…”

“Yüzde 99’u aşırı fiyatlanmış durumda…”

Silbert’ın bu sözlerinin üzerine ise Weisenthal, kripto paraların genel anlamda mı, yoksa birkaç ne olduğu bilinmeyen coin’in mi aşırı fiyatlanmış olduğunu sordu. Silbert bu soruya da “Yüzde 99’u aşırı fiyatlanmış durumda…” dedi.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

2 yorums

  1. Raffine Yanıtla

    Neye göre aşırı fiyatlanmış? Sen de pahalı söylemi ile alttan toplama manipülasyonu yapıyor olabilir misin!?!

  2. Aa Yanıtla

    Barry Silbert you don’t know anything🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮