Dünyanın ilk Blockchain tabanlı devleti Decenturion, Consensus’ta tanıtılacak

Dünyanın ilk merkezi olmayan, Blockchain tabanlı devleti Decenturion, önümüzdeki hafta New York'ta düzenlenecek Consensus 2018 konferansında tanıtılacak.

Dünyanın ilk merkezi olmayan, Blockchain tabanlı devleti Decenturion, önümüzdeki hafta New York’ta düzenlenecek Consensus 2018 konferansında tanıtılacak.

İnsanlık tarihinde ilk kez, kazançlarını devlete vergi olarak teslim eden insanlar olmayacak, bunun aksine, devlet vatandaşları için gelir yaratacak!

Blockchain tekonolojisinde çalışan, Decenturion‘un ekonomisi, birbirine bağlı olan iki ayrı, yeri doldurulamaz ve tamamlayıcı sakine sahip:

Fiziksel olarak bir vatandaş ve yasal olarak bir startup.

Decenturion’da her vatandaşa bir rol veriliyor ve rolün önemi, kişinin sahip olduğu Decenturion token sayısı ile belirleniyor.

Decenturion, vatandaşlarına çok değer veriyor. Öyle ki vatandaşları devlete vergi ödemek yerine, Decenturion’da kabul edilen startup’ların token’ları şeklinde, yeni pazarın varlıklarına ücretsiz sahip olacaklar.

Decenturion‘un ilk vatandaşları, Blockchain dünyasındaki ilk 100 isimden biri ve sektörü kapsayan en önemli gazeteciler olacaklar.

Projeksiyonlara göre, ülkenin her vatandaşı yılda 15 bin dolar veya daha fazla bir gelir elde etmeyi bekleyebilir.

İlk pasaportlar New York’taki konferansta verilecek ve sahiplerine aşağıdaki avantajları sağlayacak:

-Her vatandaşın sahip olduğu Decenturion token’ları miktarıyla orantılı olarak startup token’larını ücretsiz alma hakkı

-Startup token’larını satma hakkı

-Decenturion token’larını satma ve yeni vatandaşları çekme hakkı

Decenturion Startup’ları söz konusu olduğunda, burası, token’ları devletin vatandaşlarına aktarabilecekleri, böylece iş hedeflerine ulaşmalarını sağlayarak, geleneksel bir ICO’nun sonuçlarını birçok kez aşabilecekleri bir alan.

Token’larını Decenturion’un sakinlerine transfer ettiğinde, startup sadece kullanıcılara erişmiş olmaz, aynı zamanda atartup’ın token’larını satmakla ilgilenen, kendi refahlarını ve ekonominin gelişmesini sağlayan token dağıtıcıları ve evanjelistlere de ulaşmış olur.

Decenturion’un vatandaşları, token’ları halihazırda bir ürün tarafından desteklenen gerçek bir araç olarak kullanabilen startup’lara öncelik verecekler.

Decenturion devletinin token’ları, vatandaşların pasaportlarını elde etmeleri için kullanılan bir para birimi olarak hizmet edecek.

Decenturion vatandaşlarının potansiyel sayısına ilişkin projeksiyonlara dayanarak, 30 milyon token çıkarılması planlanıyor.

Yeni ülkenin ideolojisi en kalabalık devleti yaratmak değil. Bunun yerine nitel özelliklere odaklanıyor. (gelir düzeyi, eğitim, IT / Blockchain okuryazarlığı, mesleki yeterlilikler vb.)

Vatandaş başına tahmin geliri ise yılda 15.000 dolara eşit olacak.

Ülke ve vatandaşları arasındaki ilişkiler akıllı bir sözleşmeyle düzenleniyor. Vatandaş olmak için kullanıcı, aldığı Decenturion pasaportunu aktif hale getirmeli.

Pasaportu aktive ettikten sonra yeni vatandaş, pasaportun saklanabilir bir kopyası, devletin genel internet topluluğunda bir kişisel web sayfası (açılış sayfası) ve ekonomik faaliyete nasıl katılacağınıza dair bir kılavuz alıyor.

Decenturion’un iç pazarına girerken, startup’lar token’larını, tüm ülke vatandaşları arasında, Decenturion token’larının payına düşen oranlarda ücretsiz olarak dağıtabiliyorlar.

Vatandaşlar, sunulan teklifleri reddetme, kabul etme veya satışa çıkarma hakkına sahipler.

Startup’ların token’ları, vatandaşların kendi takdirlerine bağlı olarak istedikleri fiyata satılabilir. Token’ların satışından elde edilen likit kripto para vatandaşın kârı olur ve Decenturion topraklarında bu kâr vergiye tabi tutulmaz veya ülkedeki herhangi bir komisyona tabi olmaz.

Startup, Decenturion’un yeni bir yasal sakini olarak, milyonlarca potansiyel kullanıcı, yüz binlerce satıcı, projeyi tanıtan on binlerce vatandaş ve binlerce profesyonel danışman ile geniş bir kitleye erişme imkanına sahip.

Benzer kapsam ve ekonomik sonuçlara sahip bir pazarlama kampanyasının maliyeti on milyonlarca dolara ulaşabilir. Ancak Decenturion’un ekonomi startup’larında tüm bunlar ücretsiz olarak karşılanıyor.

Bugün Decenturion, doğrudan demokrasinin araçlarını kullanıyor ve vatandaşların politik açıdan tam ve bağımsız olarak, dünyanın ilk Blockchain tabanlı devletindeki ekonomik ve sosyal yaşamlarını, hem sanal olarak hem de sınırlarının ötesinde düzenlenmesini sağlıyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl