dexe coin nedir

Son günlerde en çok yükselen kripto para projelerinden birisi olan Dexe Network ve onun native kripto para birimi DEXE coin hakkında bilmeniz gerekenler! Gelin hep birlikte DeXe coin nedir sorusunun cevabını bulalım!

DeXe Network nedir?

DeXe Network, DeXe olarak da bilinen, merkeziyetsiz bir sosyal ticaret platformudur ve DeXe DAO tarafından yönetilmektedir. Ethereum blockchain’inde çalışan bu protokol, akıllı sözleşmelerin geniş potansiyelini kullanarak, merkeziyetsiz finans (DeFi) ticaretinde “her şey bir arada” bir çözüm sunmayı amaçlamaktadır.

DeXe, kullanıcılarına otomatik yeniden dengelenme, listeleme araçları ve decentralized social trade’in öğrenilmesi ve uygulanması hakkında eğitim gibi çeşitli ticaret araçları sağlamaktadır.

DEXE Coin nedir?

DeXe Network’ün yönetişimi, DeXe DAO ve onun yönetim tokenı olan $DEXE tarafından gerçekleştirilir. Bu yapı, topluluk üyelerine platformdaki karar süreçlerine katılma ve projenin yönü üzerinde doğrudan etki etme olanağı tanır. DeXe, DeFi ticaretinde “her şey bir arada” sunmayı amaçlayan, geniş bir hizmet yelpazesiyle kullanıcılarına hizmet verir.

DeXe Protocol projesi ve amacı nedir?

DeXe Protocol, DAO’ların meritokratik bir şekilde oluşturulması ve yönetilmesi için tasarlanmış yenilikçi bir altyapıdır. Yani yönetim likayat yoluyla güçlendirilmektedir. Bu altyapı, üyelerin aktif ve faydalı katılımını teşvik ederken, uzmanlığa vurgu yaparak DAO’ların hızlı ve sürdürülebilir bir şekilde büyümesine yardımcı olur.

DeXe Network, kullanıcılara otomatik yeniden dengelenme, listeleme araçları ve merkeziyetsiz sosyal ticareti öğrenme ve uygulama konusunda eğitim gibi çeşitli ticaret araçları sağlar.

DEXE en yüksek kaçı gördü?

DEXE Coin, piyasada yer aldığı süre içinde en yüksek değerine 8 Mart 2021 tarihinde ulaşarak $33.54 seviyesini görmüştür.

DEXE en düşük kaçı gördü?

DEXE Coin, 10 Kasım 2020 tarihinde piyasada en düşük seviyesine düşerek $0.6535 ile işlem görmüştür.

DEXE arzı ne kadaR?

EXE Coin’in toplam arzı 96,504,599 DEXE, maksimum arzı ise 98,942,301 DEXE’dir

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl