Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Evi, arabası ve çocuklarının oyuncakları dahil her şeyi satıp Bitcoin’e yatırdı

Profesyonel yatırımcılar her zaman “Asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmayın.” derler ancak 39 yaşındaki Didi Taihuttu, buna pek kulak asmamış görünüyor. Taihuttu, kendisinin ve ailesinin sahip olduğu; ev, araba, kıyafetler ve hatta çocuklarının oyuncakları da dahil olmak üzere her şeyi sattı ve Bitcoin aldı. O şimdi Bitcoin’deki servetinin aya ulaşmasını beklerken ailesiyle birlikte yaşamını Hollanda’daki bir çadır kampında sürdürüyor. ‘Risk almıyorsanız hayat sıkıcı’ Taihuttu şunları söyledi: “İnsanlar, ‘Siz delirmişsiniz’ diyecek ama biz maceraperest bir aileyiz ve bir süre...

Profesyonel yatırımcılar her zaman “Asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmayın.” derler ancak 39 yaşındaki Didi Taihuttu, buna pek kulak asmamış görünüyor.

Taihuttu, kendisinin ve ailesinin sahip olduğu; ev, araba, kıyafetler ve hatta çocuklarının oyuncakları da dahil olmak üzere her şeyi sattı ve Bitcoin aldı. O şimdi Bitcoin’deki servetinin aya ulaşmasını beklerken ailesiyle birlikte yaşamını Hollanda’daki bir çadır kampında sürdürüyor.

‘Risk almıyorsanız hayat sıkıcı’

Taihuttu şunları söyledi:

“İnsanlar, ‘Siz delirmişsiniz’ diyecek ama biz maceraperest bir aileyiz ve bir süre kumar oynayacağız, risk almıyorsanız hayat sıkıcı geliyor.”

Taihuttu; Bitcoin, dijital para birimleri ve Blockchain teknolojisinin para ile bankacılıkta devrim yarattığını, geleceğin burada olduğunu düşünüyor:

“İnternet, bilgi için bir devrimdi. Bence Blockchain ve dijital para birimleri de para sisteminde bir devrim yaratıyor.”

Bu Taihuttu’nun hayatında aldığı ilk ciddi risk değil. Daha önce de karısı ve çocuklarıyla birlikte dünyayı dolaşmak için her şeyini satmış. Taihuttu, bu gezisinde dijital para birimleri hakkında daha fazla bilgi almaya başladığını, yatırım yapan insanlarla tanıştığını ifade etti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl