DGC’den yanıt gecikmedi: Kötü niyetli, uydurma, karalayıcı

Kripto para borsası Gemini'ın kurucularından olan Cameron Winklevoss'ın Digital Currency Group kurucusu ve CEO’su Barry Silbert’e yönelik yayımladığı açık mektuba cevap geldi.

Cameron Winklevoss, bugün Twitter hesabından “Digital Currency Group Yönetim Kurulu’na hitaben” başlığıyla yayımladığı mektupta DCG CEO’su Barry Silbert’ın kendilerini dolandırdığını belirtmişti.

Winklevoss, hem Gemini hem de Earn platformunu kullananan 340 binden fazla kişinin Genesis ve onun çatı şirketi olan DCG ile CEO Barry Silbert tarafından dolandırıldıklarını söylemişti.

“Winklevoss’un çaresiz ve faydasız reklam çalışması”

Digital Currency Group’tan ise tweet dizisi ile cevap geldi. Şirket, verdiği yanıtta, “Bu, Cameron’ın suçu kendisinden, Gemini Earn’ün işletilmesinden ve programın müşterilere pazarlanmasından tek başına sorumlu olan Gemini’dan uzaklaştırmak adına yaptığı bir başka çaresiz ve faydasız reklam çalışmasıdır.” ifadelerini kullandı.

Winklevoss’un açıklamalarını “kötü niyetli, sahte ve karalayıcı” olarak niteleyen şirket, saldırılara karşı tüm yasal yollara başvurduklarını da açıkladı.

Şirket son olarak ise “DCG, herkesin yararına olacak bir uzlaşma bulmak amacıyla Genesis ve alacaklılarıyla görüşmeye devam edecektir.” dedi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl