Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

‘Dijital para birimlerinin yarattığı dalga durdurulamaz’

Nijerya Merkez Bankası’nın blockchain teknolojisi ve dijital para birimleriyle daha yakından ilgilenmeye başlandığı söyleniyor. The Guardian’da yer alan habere göre, ülkenin merkez bankasının üst düzey yetkililerinden Musa Jimoh, Lagos’da düzenlenen dijital para birimleriyle ilgili bir konferansta konuşma yaptı. Jimoh, Nijerya Merkez Bankası’nın bu konuyla alakalı olarak bir rapor hazırladığını belirtti. ‘Bu teknolojinin yarattığı dalga durdurulamaz’ Jimoh’un konuşmasınında en dikkat çekici detay, blockchain teknolojisi ve türevleri tarafından meydana getirilen dalgaların durdurulamayacağını söylemesiydi. En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Nijerya Merkez Bankası’nın blockchain teknolojisi ve dijital para birimleriyle daha yakından ilgilenmeye başlandığı söyleniyor.

The Guardian’da yer alan habere göre, ülkenin merkez bankasının üst düzey yetkililerinden Musa Jimoh, Lagos’da düzenlenen dijital para birimleriyle ilgili bir konferansta konuşma yaptı. Jimoh, Nijerya Merkez Bankası’nın bu konuyla alakalı olarak bir rapor hazırladığını belirtti.

‘Bu teknolojinin yarattığı dalga durdurulamaz’

Jimoh’un konuşmasınında en dikkat çekici detay, blockchain teknolojisi ve türevleri tarafından meydana getirilen dalgaların durdurulamayacağını söylemesiydi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl