Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ünlü finans profesörü: Dijital para birimleri altının yerini alıyor

New York Üniversitesi’nin finans profesörlerinden Aswath Damodaran, Bitcoin ve dijital para birimleriyle ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı. Damodaran’a göre, dijital para birimleri, geleneksel para birimlerine güvenmeyen insanlar için hızlı bir şekilde altının alternatifi haline geliyor. Damodaran, dijital para birimlerinin altının yerini alabileceğini ya da merkezi makamlar tarafından çıkarılan yasal para birimlerinin alternatifi olarak ortaya çıkabileceğini belirtti. ‘Genç yatırımcılar için çok altın rolünü aldı’ CNBC’ye konuşan Damodaran, şunları söyledi: Dijital para birimleri genç yatırımcılar için çoktan altın rolünü aldı. Çünkü kağıt para...

New York Üniversitesi’nin finans profesörlerinden Aswath Damodaran, Bitcoin ve dijital para birimleriyle ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı. Damodaran’a göre, dijital para birimleri, geleneksel para birimlerine güvenmeyen insanlar için hızlı bir şekilde altının alternatifi haline geliyor.

Damodaran, dijital para birimlerinin altının yerini alabileceğini ya da merkezi makamlar tarafından çıkarılan yasal para birimlerinin alternatifi olarak ortaya çıkabileceğini belirtti.

‘Genç yatırımcılar için çok altın rolünü aldı’

CNBC’ye konuşan Damodaran, şunları söyledi:

Dijital para birimleri genç yatırımcılar için çoktan altın rolünü aldı. Çünkü kağıt para birimlerine güvenmiyorlar.

 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl