Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Dijital varlıklarınızı Bittrt’de sıfır komisyon ile yönetin

Gerçek zamanlı grafikler, farklı kripto paralar, TradingView araçları ve indikatörler ile profesyoneller için gelişmiş bir alım satım deneyimi sunan Bittrt, Türkiye’de ilk kez Bitcoin komisyon oranlarını sıfırlayarak “Sıfır Komisyon” kampanyasına imza atıyor.

Basın bülteni

Yaklaşık 8-9 yıl önce hızla hayatımıza giren kripto paralar, devlet başkanlarından dev yatırım şirketlerine, orta yaştan genç nesle kadar her kesiminin dikkatini çekmiş durumda. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de dijital varlık işlem platform sayısı hızla artarken Bitcoin, 2009 yılından beri dünyanın en çok tercih ettiği kripto para birimi olarak öne çıkıyor.

Gerçek zamanlı grafikler, farklı kripto paralar, TradingView araçları ve indikatörler ile profesyoneller için gelişmiş bir alım satım deneyimi sunan Bittrt, rekabetin son derece yoğun olduğu bu sahada Bitcoin alım satım işlemlerindeki komisyon ücretini kaldırarak yeni bir talep yaratıyor.

Bittrt’nin, yatırımcılara maliyet avantajı yaratmak ve optimum müşteri memnuniyeti sağlamak üzere hayata geçirdiği kampanya, 31 Aralık 2020’ye kadar devam ederken kampanyaya katılım için herhangi bir alt limit şartı, ek bir talep, başvuru ya da form gerekmiyor.

2019 yılından bu yana kripto para borsası kullanıcılarına yüksek derinlikle işlem yapma fırsatı sunan Bittrt borsası sayesinde yatırımcılar, Türk lirası ile dijital varlık satın alabiliyor ve Türk lirası ile dijital varlık satabiliyor.

Sektörde telefonla teknik hizmet veren tek marka olan Bittrt, resmi web sitesi https://www.bittrt.com‘da bulunan numaralar üzerinden 7 /24 kesintisiz ulaşılabilirlik sağlamanın yanı sıra açık adresindeki eğitim ofisinde ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl