Discord CEO’su Ethereum’lu ekran görüntüsü paylaştı, heyecan yarattı

Kripto para topluluğu arasında da fazlaca kullanılan bir anlık mesajlaşma platformu olan Discord'un kurucusu ve CEO'su Jason Citron, uygulamanın Ethereum'a bağlanacağını imâ eden bir paylaşımda bulundu. Citron, Discord'un Ethereum'a bağlandığını gösteren bir ekran görüntüsü paylaştı ve ironi yaparak "muhtemelen hiçbir şey" yazdı.

Discord CEO’su ve kurucusu Jason Citron Salı gecesi itibariyle, platformun Ethereum’u sisteme entegre edeceğini imâ eden bir tweet attı. Citron, kullanıcıların Discord’dan Ethereum’a bağlanmasına izin veren ekran görüntüsünü paylaştı ve kripto para yatırımcıları arasında heyecan yarattı.

Henüz çalışmaya başlamadı

Ekran görüntüsünde ayrıca, Ethereum ağı cüzdanı MetaMask ile bir başka cüzdan uygulaması WalletConnect bağlantı seçenekleri de yer aldı. Citron’un paylaştığı ekran görüntüsünün ise sadece test aşaması olduğu ve bazı geliştiriciler ile yöneticilerin görebildiği bir arayüz olduğu belirtiliyor. Kontroller yapıldığında Discord’un şu anda böyle bir hizmet vermediği görülüyor.

Aslında Discord CEO’su Citron’un, bu ekran görüntüsünü paylaşarak Ethereum entegrasyonunu açıklamak gibi bir niyeti de yoktu. Citron, Packy McCormick isimli bir yazarın Discord üzerinde Web 3.0 ile ilgili bir konunun başlıklarını açıkladığı tweet’ine cevap verdi ve “Muhtemelen bu da bir şey değil” dedi.

Kripto para yatırımcıları arasında popüler

Bilindiği üzere topluluk kurma için tasarlanmış bir anlık mesajlaşma ve dijital dağıtım platformu olan Discord, kripto para topluluğu arasında da bir hayli yoğun şekilde kullanılıyor. Platformun Ethereum bağlantısı şansı sunması da özellikle bu kitle için büyük önem taşıyacak.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl