Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Dünyaca ünlü isim DJ Khaled de dijital para dünyasındaki yerini aldı

Dünyaca ünlü Filistin asıllı ABD’li rapçi DJ Khaled, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı tanıtımla dijital para birimlerine destek verdi. Khaled, kişisel Instagram hesabındaki paylaşımında kendi fotoğrafıyla birlikte şu ifadelere yer verdi: “Titanyum Centra bankamatik kartımı aldım. Centra Card ve Centra Cüzdan uygulaması, CTR token’ları tarafından desteklenen dijital para birimleri bankamatik kartlarında nihai kazanan. Dünyada gerçek zamanlı olarak Bitcoin, Ethereum ve diğer dijital para birimlerini kullanın. Burası bir oyun değiştirici. CTR token’larını şimdi alın.” Yaklaşık 100 bin kişi beğendi Khaled’den önce...

Dünyaca ünlü Filistin asıllı ABD’li rapçi DJ Khaled, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı tanıtımla dijital para birimlerine destek verdi.

Khaled, kişisel Instagram hesabındaki paylaşımında kendi fotoğrafıyla birlikte şu ifadelere yer verdi:

“Titanyum Centra bankamatik kartımı aldım. Centra Card ve Centra Cüzdan uygulaması, CTR token’ları tarafından desteklenen dijital para birimleri bankamatik kartlarında nihai kazanan. Dünyada gerçek zamanlı olarak Bitcoin, Ethereum ve diğer dijital para birimlerini kullanın. Burası bir oyun değiştirici. CTR token’larını şimdi alın.”

Yaklaşık 100 bin kişi beğendi

Khaled’den önce buna benzer tanıtımlarda pek çok ünlü yer almıştı. Floyd Mayweather ile başlayan furya; Luis Suarez, Paris Hilton ve Jamie Foxx gibi isimlerle devam etti. Khaled’in bu tanıtımını yaklaşık olarak 100 bin kişi beğendi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl