Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

OKEx’ten DOGE ve SHIB kampanyası: 1 BTC ve 10 iPhone 12

OKEx, SHIB/USDT işlemlerini bu sabah başlattı. SHIB/USDT işlemleri 8.40 itibari ile faaliyete geçerken SHIB para çekme işlemleri ise 10 Mayıs 13.00’te açılacak.

Kripto para borsası OKEx, SHIB’in platformda listelenmesini kutlamak için oy veren, alım-satım yapan ve para yatıran kullanıcılara 1 BTC ödül havuzunun yanı sıra 10 iPhone 12 telefon hediye edileceğini duyurdu.

8 Mayıs TSİ 8.40 ile 15 Mayıs TSİ 8.40 tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlik süresince katılımcılar, Topluluk ve Ticaret oylamalarına katılarak “Kripto Tahtı”nın sahibini belirlemek için oy kullanacaklar. Oy veren katılımcılar, 1 BTC ödül havuzunu paylaşmak ve 10 iPhone 12’den birini kazanmak için Taht Kartı çekilişine katılmaya hak kazanacak.

➤ Kampanyayla ilgili detaylar için tıklayın.

Katılımcıların etkinlikten yararlanabilmeleri için fotoğraflı kimlik doğrulamasını (2. seviye) tamamlamaları gerekiyor. Alt hesaplar, etkinliğe katılamıyor. Ödüller, etkinlik sona erdikten sonra yedi iş günü içinde dağıtılacak.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu bir reklamdır. Okuyucular,  kendi araştırmalarını yapmalıdırlar. Uzmancoin.com, basın bülteninde yer alan mal veya hizmetten doğabilecek zarar ya da kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun