Dogecoin 1 ayın zirvesinde: DOGE’da beklenebilecek hedefler

dogecoin-doge (5)

Piyasa değeri ile en büyük kripto paralardan Dogecoin’de hareketlilik var. Elon Musk’ın TSİ gece saatlerinde paylaştığı tweet’in ardından fiyat kısa süreli bir tepki göstermişti. DOGE’daki artış, ilerleyen saatlerde kaldığı yerden devam etti ve düne göre farklılık yüzde 14’ü geride bıraktı. Shiba Inu’nun Dogecoin’in tahtını salladığı yorumları yapılırken gelen hareket, DOGE yatırımcıları için umut verici oldu. DOGE yine de zirve seviyelerinden çok uzak. Kripto paranın tekrar rekor noktayı yakalaması için buradan üç kat artması gerekecek. DOGE, haberin yayına girdiği sırada 0.2698 dolardan işlem görüyor ve gün içerisinde de 0.2730 dolara kadar çıktı. Bu seviye, 7 Eylül’den bu yana ilk kez görülüyor.

Peki kısa vadede Dogecoin grafiği nasıl görünüyor? DOGE/USDT paritesinde son tablo şöyle:

Orta uzun vadede Harmonik BAT Pattern oluşumu içersinde olan grafik daha önce belirttiğimiz 0.2641 – 0.2698 Ana direnç seviyesinden tepki alarak düşüş yaşanmıştı. Bu direnç seviyesi kırılır ise 0.2912 ve 0.3330 hedefleri beklenebilir. Düşüşlerde 0.2119 destek seviyesi takip edilmeli. Bu seviyenin altında mum kapanışı görmediğimiz sürece yükseliş trendi devam eder.

Dogecoin grafiği: DOT/USDT, 4 saat

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl