Dogecoin AXE vücut spreyi piyasaya çıktı

20 Nisan’daki Doge Günü’nde ünlü vücut spreyi markası AXE, Dogecoin’in 1 dolara çıkması durumunda “kripto kokulu” bir vücut spreyi çıkarma vaadinde bulunmuştu.

Dogecoin fiyatı, 1 dolar olmadı ve o günden beri ciddi bir düşüş içine girdi. Buna rağmen AXE’ın pazarlama ekibi, vadini gerçekleştirdi.

Şirket, “48 saat süren kripto kokulu”, AXE Dogecan adında yeni bir vücut spreyi çıkardı ve bugün itibari ile ücretsiz olarak dağıtmaya başladı.

Sinyallerini önceden vermişlerdi

AXE’ın resmi hesabının, yeni ürünün çıkış tarihini gösterdiği “20.07.21, DOGECAN” yazan tweet kısa sürede binlerce RT ve FAV aldı. Şirket 13 Temmuz günü aslında böyle bir reklam kampanyasının sinyallerini vermişti. O gün atılan tweet’te de “Dogecoin ordusu, Dogecan için hazır mısınız?” denilmişti. Atılan tweet’lerin ardından da “Dogecan” trend topic listesine girdi.

AXE firması daha önce de Dogecoin topluluğuna yönelik bazı tweet’ler atmıştı. Firma ayrıca, tanınmış markalar Snickers ve Milky Way ile birlikte bir Dogecoin doğum günü partisine katılan şirketler arasındaydı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl