Dogecoin için Elon Musk rallisi kısa sürdü: 1 milyar dolar DOGE hareket etti

Geçtiğimiz hafta Elon Musk'ın Twitter'ı satın almasıyla birlikte büyük bir çıkış yakalayan Dogecoin, tüm kazançlarını neredeyse geri vermek üzere...

Geçtiğimiz hafta, bir önceki haftaya göre %170’lik bir yükseliş yakalayan ve Elon Musk’ın Twitter’ı alımıyla da 0.16 dolara kadar yükselen Dogecoin, kazançlarını geri verecek gibi görünüyor.

1 milyar dolar değerde 7 milyar adet DOGE…

Zincir üstü verilerden elde edilen bilgilere göre geçtiğimiz hafta boyunca 1 milyar dolar değerde 7 milyar 949 milyon adetlik DOGE işlemi yapıldı. Tüm işlemler için sadece 865 DOGE işlem ücreti ödenirken ortalama fiyat ise 0.13 dolardı. Geçen hafta çoğunluğu alım bazlı olan hareketlerin ise bu hafta büyük oranda satışa döndüğü görülüyor.

Bu hafta düşüş başladı

Ekim ayındaki büyük yükselişin ardından Kasım’da da devam eden çıkış bu hafta azalmaya başladı. Elon Musk’ın Dogecoin’i Twitter’a entegre edeceği söylentisi, FTX-Binance savaşının yarattığı FUD ile birlikte unutuldu. DOGE, 0.16 dolarlara kadar çıktığı yükselişini şu an sonlandırmış durumda ve 0.10 dolarda tutunmaya çalışıyor. Fenomen kripto paranın piyasa değeri de 14 milyar doların biraz altında bulunuyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl