Dogecoin fiyat analizi: DOGE’da Crab oluşumu ve hedef seviyeler

Önde gelen kripto paralardan Dogecoin, düşüş trendini sürdürüyor. Hafta başında 0.32 dolarda seyreden fiyat, bugün 0.27 doları gördü. DOGE hafta içi de 0.26 dolar seviyelerine geri çekilmişti.

Elon Musk’ın Dogecoin’e olan desteği sürerken yatırımcılar, kripto parada yapılacak güncellemeyi dört gözle bekliyor. Dogecoin’de yapılacak olan güncelleme ile işlem ücretlerinin neredeyse sıfırlanacağı ve hızın da büyük ölçüde artacağı öngörülüyor.

Güncellemenin ne zaman devreye alınacağı belli değil. DOGE’u kısa vadeli olarak alım satanlar için ise teknik görünüm şöyle:

Orta – uzun vadede Harmonik CRAB Pattern oluşumu içinde olan fiyat hareketi aynı zamanda 4 saatlik eğik destek çizgisine yakın bir bölgede alçalan takoz formasyon oluşumu içinde. Takoz formasyonun direnç seviyesi hacimli bir mum ile kırılıp üstünde mum kapanış görür isek 0.3714 ve daha sonra 0.43100 seviyeleri hedef olarak takip edilmeli. Kısa vadedeki düşüş devam eder ise 0.23314 ana destek bölgesi ikinci kez test edilecek. Bu seviyeden tepki alımları başlarsa tekrar bir miktar yükseliş gözlemlenebilir.

Dogecoin grafiği: DOGE/USDT, 4 saat
Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl