Dogecoin fiyat analizi: DOGE’da önemli kırılım

Dogecoin, dünden bu yana önemli oranda hareket kazandı. Kripto para, piyasadaki genel yükselişin de etkisi ile 0.27 dolardan 0.31 dolara kadar çıktı. Daha sonra bir miktar gerileyen fiyat, TSİ 19.30 itibari ile 0.2975 dolar. Dogecoin, kendisinden beklenen hamleyi yapacak mı? DOGE’daki fiyat hareketlerini izlerken hangi seviyeler önem taşıyor? DOGE’da güncel teknik görünüm şu şekilde:

Orta ve uzun vadede oluşturduğu yükseliş trendinde Alçalan Takoz formasyonu ile ana destek seviyesi 3 sefer test edildi. Alçalan Takoz yukarı yönlü kırılım gerçekleştirdi. Yükseliş devam ederse 0.3714 de Harmonik CRAB Pattern oluşum seviyesine kadar ve daha sonra 0.43100 – 0.44834 ana direnç bölgesine kadar devam edebilir. Düşüşlerde ise takip edeceğimiz destek seviyeleri 0.2650 ve 0.23314. Bu seviyelerden alım fırsatı takip edilebilir.

Dogecoin grafiği: DOGE/USDT, 4 saat

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl