Milyarder Mark Cuban: Tek bir Dogecoin (DOGE) bile satmayacağız

Kripto para piyasasının değeri her geçen gün artmaya devam ederken dünyanın en önemli iş insanları da konuyla ilgili destek açıklamaları yapmaya devam ediyor.

Kripto paralara olan ilgisi ve desteğiyle bilinen NBA takımlarından Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban da bu açıklamalardan birine yenisini ekledi ve tek bir Dogecoin bile satmayacaklarını söyledi.

Elon Musk ile birlikte hem Dogecoin hem de Bitcoin’e olan desteğini geçtiğimiz aylarda da birçok kez dile getiren başarılı iş insanı, Mavericks ürünlerinin DOGE ile satın alınabileceğini de açıklamıştı.

Cuban, Mart ayında attığı tweet’inde “Mavericks 20 binden fazla Dogecoin işlemi yaptı ve bu anlamda dünyanın en büyük DOGE kullanılan işletmesi oldu. Eğer 6,556,000,000 DOGE değerinde Mavericks ürünü daha satarsak kesinlikle DOGE’u 1 dolar yaparız” demişti.

“Tek bir DOGE bile satmayacağız”

Başarılı iş insanı konuyla ilgili bugün yani yaklaşık 1 ay sonra bir tweet daha attı ve şu ifadeleri kullandı:

“Bilginize… Mavericks’in Dogecoin ile yapılan satışlarında son bir ayda yüzde 550’lik artış yaşandı. 122 bin Doge değerinde ürün sattık. Tek bir DOGE bile satmayacağız. Dolayısıyla almaya devam!”

Dolar milyarderi yatırımcı geçtiğimiz günlerde de ilk çıktığı dönemden hemen sonra aldığı çok miktarda Ethereum’u buludnuğunu söylemişti. Cuban fiyatların ciddi şekilde düşmesi halinde bunu bir alım fırsatı olarak göreceğini ve elindeki Bitcoin ve Ethereum sayısını artıracağını belirtmişti.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl