Dogecoin ve Shiba Inu analizi: İzlenecek fiyat seviyeleri

Dogecoin

Günlük grafikte oluşturduğu alçalan takoz formasyonu kırılıp üstünde mum kapanışı tamamlandı. Ancak belirttiğimiz direnç bölgesi aşılıp yükselişini devam ettiremeyen fiyat hareketi ana destek bölgesi ile direnç bölgesi arasında sıkıştı. 0.23314 seviyesinin üstünde mum kapanışı görürsek 0.28000 seviyesine kadar yükseliş devam edebilir. 0.16490 seviyesinin altında bir fiyat hareketi görürsek orta ve uzun vadedeki düşüş trendi devam etmiş olur.

Dogecoin grafiği

Shiba Inu

Orta ve uzun vadede alçalan takoz formasyonu içinde fiyat hareketini sürdüren grafiğimizde ana destek bölgesi 5. kez test ediliyor. 616 sats ile 559 sats arasındaki ana destek bölgemiz çok önemli. Bu bölgenin altında mum kapanışı görürsek uzun vadedeki düşüş trendi devam eder. Günlük grafikte oluşturduğu takoz formasyonu kırılır ise 816 sats hedefi beklenebilir. Bu seviye kırılır ise ana direnç bölgesi olarak takip edilebilecek 933 ve 988 seviyeleri takip edilebilir.

Shiba Inu grafiği

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl