Donald Trump, kendi NFT’lerini çıkardı, “beklemeden alın” dedi

donald-trump

Markalı ürünler çıkarmasıyla tanınan eski ABD Başkanı Donald Trump, NFT koleksiyonunu tanıtarak listeye bir yenisini daha ekledi. Trump’ın Truth Social platformundaki hesabında, “Donald Trump Digital Trading Card” adı verilen koleksiyon ilk kez kamuoyuna sunuldu.

“Harika bir Noel hediyesi”

Eski ABD Başkanı, “Noel için harika bir hediye olur. Beklemeyin. İnanıyorum ki çok çabuk tükenecekler!” diye yazdı.

Trump ile golf oynama ödülü

Koleksiyonun web sitesine göre, her bir kart “sadece 99 dolar!” karşılığında satın alınabiliyor. Koleksiyonun lansmanıyla birlikte, eski Başkan Trump ile bire bir Zoom görüşmesi ya da bir saat golf oynama gibi ödüller içeren bir çekiliş de düzenleniyor.

Polygon blok zincirinde basılacak koleksiyon siteye göre ilk çalışmasında toplam 45 bin NFT’den oluşturulacak.

Trump’ın NFT koleksiyonundan bir görüntü

Melania Trump da NFT dünyasına adım atmıştı

ABD’nin eski first lady’si Melania Trump da geçtiğimiz yıl NFT dünyasına adım atmıştı. Kendi NFT platformunu kurarak ilk NFT’sini satışa çıkaran Trump’ın açık artırmaya çıkardığı ilk eser “Melania’s Vision” olmuştu.

Trump için zorlu seçim yolları

Trump’ın bu duyurusu, 2024 başkanlık seçim kampanyasının açıklanmasının ardından geldi. 2017-2021 yılları arasında ABD başkanı olarak görev yapan Trump, 2020’deki seçimlerde başarısız olmuş ve seçimde hile yapıldığını ileri sürmüştü. Son kamuoyu yoklamalarına ve partisinin 2022 ara seçimlerindeki performansına göre, eski ABD Başkanı’nın Cumhuriyetçi Parti’nin başkan adaylığını yeniden kazanmakta zorlanabileceği söyleniyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl