Bitcoin, Ethereum ve Ripple, yüzde 20 bonus ile Dpara.com’da!

Dikkat çeken birçok özelliği ve sunduğu avantajlardan dolayı rakiplerinden net çizgilerle ayrılan Türkiye'nin kripto para borsası Dpara kullanıma açıldı.

Dikkat çeken birçok özelliği ve sunduğu avantajlardan dolayı rakiplerinden net çizgilerle ayrılan Türkiye’nin kripto para borsası Dpara kullanıma açıldı.

Kripto para borsalarının açılış döneminde sermayelerinin düşük olması, genellikle kripto para yatırımcıları arasında borsaya olan güven duygusunu zedeliyor va akıllarda soru işareti bırakıyor. Dpara’da ise durum böyle değil. Borsa, 2 milyon TL’lik başlangıç sermayesiyle farklı bir yerde konumlanıyor.

Dpara Teknoloji A.Ş. bünyesinde kurulan Dpara, kripto para meraklıların en çok şikayet ettiği destek problemini aşmak için neredeyse her şeyi yapıyor. Borsayla ilgili yaşadığınız herhangi bir problemde doğrudan telefon, e-posta, bilet, SMS ve canlı destek yoluyla iletişime geçebilmek mümkün.

5 farklı kripto para

Müşterilerinin hızlı ve güvenli bir şekilde işlem yapabilmelerine olanak tanımak adına güçlü bir altyapıyla desteklenen platformda, başlangıç aşamasında Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve Bitcoin Cash olmak üzere 5 farklı kripto para işlem görüyor.

7/24 para yatırın ve çekin

Ayrıca Dpara’da anlaşmalı bankalar ve Papara sayesinde 15 banka ile 7 gün 24 saat boyunca para yatırma ve çekme işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

Şubede bireysel destek

Kripto para borsalarında doğrudan muhatap bulamama korkusu artık son buluyor. Dpara’da dilerseniz doğrudan şubeye giderek bireysel destek alabiliyorsunuz. Dpara’nın ilk şubesi, İstanbul’un en prestijli lokasyonlarından biri olan Zorlu Center’da yer alıyor.

Paranızın yüzde 20’si hediye!

Kolay kullanımı, kullanıcı dostu arayüzü ve kreatif tasarımıyla da dikkat çeken Dpara’nın sunduğu avantajlar bunlarla sınırlı değil. Dpara, borsaya taşıyacağınız tüm dijital paralar ve hesabınıza yükleyeceğiniz tüm TL bakiyenizin yüzde 20’sini hediye olarak veriyor. Bu kampanyayla ilgili daha detaylı bir bilgi şuradaki sayfada yer alıyor.

Getirdiğiniz her üyeden yüzde 20 kazanın

Dpara’nın referans sistemi ile sınırsız sayıda üyeyi borsaya davet edebiliyor ve bu üyelerin borsada yaptıkları her işlemden yüzde 20 oranında komisyon kazanabiliyorsunuz.

Üst düzey güvenlik

Dpara, kullanıcılarına en üst seviyede güvenlik sunuyor. SMS doğrulama, Google iki aşamalı güvenlik, 24 saatlik hesap kilidi, Güvenlik resimleri gibi birçok özelliğin yanı sıra borsa, dijital paraların yüzde 95’ini soğuk cüzdanlarda saklıyor, olası DDoS saldırılarına karşı özel yazılımlar ve yatay olarak çoğaltılabilen özel sunucular ile korunuyor.

Dpara’yı incelemek ve daha detaylı bilgiler için dpara.com‘u ziyaret edebilirsiniz.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl