Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Dubai’deki 330 milyon Dolar’lık gayrimenkul projesi Bitcoin ile satılacak

İngiliz girişimciler Michelle Mone ve Doug Barrowman, Dubai’de Bitcoin‘le satılacak bir gayrimenkul projesi başlattı. Projenin inşa edileceği alan 222 bin metrekareden daha fazla. 30 BTC’den başlayan fiyatlarla Daireler 30 BTC’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Bu hamle, Bitcoin için gerçekten bir ilk ve önemli bir gelişme. Daha önce evini Bitcoin’le satışa çıkaran dünya üzerinde birkaç ev sahibi vardı. Bu projenin farkıysa 330 milyon Dolar’lık devasa bir yatırım olmasından kaynaklanıyor. ‘Bitcoin, geleceğin para birimi’ Projenin yatırımcılarından Barrowman, CNBC’ye verdiği bir röportajda, Bitcoin’i...

İngiliz girişimciler Michelle Mone ve Doug Barrowman, Dubai’de Bitcoin‘le satılacak bir gayrimenkul projesi başlattı. Projenin inşa edileceği alan 222 bin metrekareden daha fazla.

30 BTC’den başlayan fiyatlarla

Daireler 30 BTC’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Bu hamle, Bitcoin için gerçekten bir ilk ve önemli bir gelişme. Daha önce evini Bitcoin’le satışa çıkaran dünya üzerinde birkaç ev sahibi vardı. Bu projenin farkıysa 330 milyon Dolar’lık devasa bir yatırım olmasından kaynaklanıyor.

‘Bitcoin, geleceğin para birimi’

Projenin yatırımcılarından Barrowman, CNBC’ye verdiği bir röportajda, Bitcoin’i ana akım bir yatırım aracı olarak kullandığını ve bu sektörün sürekli izlediği bir sektör olduğunu söyledi.

Bir diğer yatırımcı, İngiliz girişimci ve parlamenter Michelle Mone ise Bitcoin’den “geleceğin para birimi” olarak bahsetti.

Ödemeler BitPay ile alınacak

Projenin Eylül 2019’a kadar tamamlanması gerekiyor. Proje, 1000’den fazla daire ve bir de alışveriş merkezi içerecek.

Dairelerin Bitcoin ödemeleri, BitPay aracılığıyla alınacak.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl