Dünyaca ünlü trade uzmanı: Chainlink (LINK) fiyatı tarihi fırsat

Kripto para piyasalarında birçok varlık özellikle küresel gelişmeler sebepli önemli düşüşler kaydederken, Chainlink de 7 dolara kadar imiş durumda... Ünlü trader Michael van de Poppe ise merkeziyetsiz finans token'ı için önemli bir yorum yaptı ve bu seviye fiyatların çok ciddi bir alım fırsatı olduğunu belirtti.

chainlink-link

Enerji krizi, enflasyon ve resesyon tehlikesi derken kripto para fiyatlarındaki düşüşler tüm hızıyla devam ediyor. Bazı yatırımcılar bu bölgelerin dip seviye olduğunu iddia ederken bazıları ise düşüşlerin bir süre daha devam edeceğini belirtiyor.

“Chainlink büyük fırsat”

Kripto paralar konusunda attığı tweet’ler ve yaptığı trade’ler ile bilinen Michael van de Poppe, şu anda LINK almanın en doğru zaman olduğunu belirtti ve “6-8 dolar arasında olan Chainlink hayatımızın fırsatı olarak karşımızda duruyor” dedi.

LINK 2021 yılı boğa sezonunda 52 dolar seviyesine ulaşarak bu yılın Mayıs ayında kendi rekorunu kırmıştı. Şu anda en büyük kripto paralar sıralamasında 25. basamakta olan LINK, 7.2 dolardan işlem görüyor.

“Bitcoin’de hedef 19 bin 500”

Ünlü analist 600 binden fazla takipçisinin olduğu Twitter hesabından Bitcoin’deki gidişatı da yorumladı ve şu andaki hedefin 19 bin 500 dolar seviyesi olduğunu belirtti:

“Bitcoin’de en önemli bölge 19 bin 500 seviyesi… Buradan şu anda ret yemiş durumdayız. Eğer bu seviye kırılırsa çok fazla volatilite olacaktır. DXY rekor kırmaya devam ediyor. Endekslerde de zayıflık hakim. Toplam kripto para piyasası değeri de şu anda 200 günlük hareketli ortalamayı test ediyor”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl