EDC Blockchain ile geleceğimiz

Her iyi kripto projesinin ardında bir felsefe vardır. Örneğin Ethereum, blockchain teknolojisi ve akıllı sözleşmeler temelinde çevrim içi ve merkezi olmayan hizmet sunmak üzere tasarlandı. EDC Blockchain ise gelişimi için "topluluk" felsefesini takip etmeyi tercih ediyor.

3595 2

Her iyi kripto projesinin ardında bir felsefe vardır. Örneğin Ethereum, blockchain teknolojisi ve akıllı sözleşmeler temelinde çevrim içi ve merkezi olmayan hizmet sunmak üzere tasarlandı. Waves, kriptografik paraların oluşturulması ve kitle kaynaklı kampanyaların gerçekleştirilmesi amaçlarını taşıyan bir blockchain platformudur. EOS, uygulamaların geliştirilmesi için akıllı sözleşmeleri destekleyen, merkezi olmayan bir platformdur. 

EDC Blockchain ise gelişimi için “topluluk” felsefesini takip etmeyi tercih etmektedir. Sanal cüzdanlar ve işlemlerin arkasında her zaman birileri vardır; bu nedenle de proje takımı, bu bireylerin kişisel ihtiyaçlarına ve hedeflerine özellikle odaklanmak istiyor; böylelikle hayatları daha konforlu olacak ve potansiyellerine erişme imkanları bulunacaktır. Proje içerisindeki tüm ürünler ve özel teklifler geliştirilirken bu yaklaşım temel alındı.

Bir bonus kaynağı olarak EDC Coin

EDC coin, temel olarak EDC Blockchain platformunun kilit aracıdır. EDC Blockchain’in tüm ürünlerine erişim sağlar ve hatta paralarınızı kiralayarak ödül kazanma seçeneği de sunar.

Önemli olan, EDC coin’in tüm dünyadaki kullanıcılar arasında giderek daha da popüler olmasıdır. Bu parayı alıp satacağınız kripto para borsası sayısı her ay artmaktadır – ondan fazla borsada listelenmektedir. Bu yıl, EDC Coin, Şili’de kayıtlı ilk kripto borsası olan Dex-Trade.com ve tanınmış ZG.com (önceki BTCChina) ve SJS.com dahil olmak üzere pek çok uluslararası borsada listeye girmiştir.

EDC Coin, ayrıca, IDAX, DigiFinex, BitZ, Coinbene ve diğerleri gibi çeşitli alım satım platformlarında da alınıp satılmaktadır.

Bir hatırlatma olarak, ZG.com borsası, sadece platformun ve belirli bir paranın en yüksek potansiyelini onaylayan BTC-China adındaki en büyük Çin borsasının yeni adıdır.

Bu para, blockchain platformunun işlevselliğine erişim sağlamaktadır. Bir paranın piyasa değeri, arz talep kanunlarına göre şekillenmektedir. Yanmakta olan mekanizma, tedavüldeki paraların doğal eksikliğini ve para likiditesini desteklemektedir.

EDC coin’in toplam sürümü, 100 milyar EDC ile sınırlıdır. CoinMarketCap verilerine göre, bu yazının hazırlanması esnasındaki mevcut durumda 2,67 milyar EDC Coin serbest dolaşımdadır.

EDC’nin yardımı ile aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • Sadakat ve geri ödeme sistemleri ile bonus alabilirsiniz. EDC Blockchain’in ek hizmetleri alınıp satılırken bir bonus kullanabilirsiniz. 
  • Bir supernode’a varlık kiralama ve günlük bonus birikimleri elde etme fırsatına sahip olabilirsiniz. 
  • Grafen teknolojisi sayesinde hızlı ve güvenli işlemler yapabilirsiniz.
  • Bir ödeme yöntemi olarak kripto para kullanarak ürün ve hizmet sunan ve arayan satıcılar ve alıcılar arasındaki işlemleri sağlayan küresel bir piyasa olan ve kendi kendine yeten ECRO pazarında EDC coininizi (veya EDC blockchain platformunda oluşturulan herhangi bir parayı) kullanın.

EDC zaman içerisinde ne kadar çok kullanılırsa, kripto para piyasasındaki popülerliği de o kadar çok olacaktır. EDC coin taleplerinde bir artış vardır ve buna karşılık olarak EDC Coin daha büyük likidite ve güvenilirlik sunmaktadır.

Kiralama hakkındaki detaylar

Madenciliğin yerine geçen EDC Blockchain, Proof-of-Stake’in gelişmiş versiyonu olan LPoS kiralama teknolojisini kullanmaktadır. LPoS, kullanıcıların diğer ürün sahiplerinden bir takım paraları kiralamasını sağlayan geniş ağı sayesinde farklıdır. Ayrıca LPoS, kullanıcıların katkılarına ilişkin olarak yeni blokların oluşturulması için faiz dağıtım yığınına da bağlı değildir.

Algoritmanın temel avantajları arasında oldukça düşük zafiyete sahip olması, enerji tasarrufu, etkili işleme gücü ve ekipmanı ile hafif istemci versiyonu sayılabilir. Bunu indirmenize veya tüm blockchain’i saklamanıza veya bir cüzdan oluşturmanıza gerek yoktur.

Kiralama işlevi ile kullanıcılar, belirli bir zaman zarfı ve belirli bir miktar fon için mevduat gönderebilmektedirler. Asgari mevduat eşiği ise sistem tarafından (uygun faiz oranı ile) belirlenmektedir; böylelikle, sistem tarafından belirlenen günlük bonusları elde edebilirsiniz. Kiralama süresinin sonunda, kullanıcı tarafından kiralanan miktar yine kullanıcının bakiyesine iade edilmektedir. Kullanıcı tarafından kiralanan miktar kiralama süresinin sonunda bakiyeye geri döner ve kullanıcı, otomatik yenileme özelliğini açıp kapatabilir.

EDC Coin’in satın alma gücü

EDC Blockchain, her ürün veya hizmetin EDC coin ile satın alınabileceği etkileyici bir mekana dönüşecek olan ve sürekli gelişen bir platformdur. Bu imkanlar, platformu üreticiler için daha çekici kılmaktadır ve bu nedenle ECRO sisteminin finansal faaliyetlerini çoğaltmakta ve tüm üyeler için faydaları arttırmaktadır.

ECRO pazarı, müşterilere ve üreticilere kripto para ile saniyeler içerisinde ödeme yapılabilecek geniş yelpazeli ürün ve hizmetler sunacaktır. EDC, piyasadaki satın almalar için mevcut olan para birimlerinden biridir, bu nedenle de kullanıcı sayısı arttıkça değeri de artacaktır. Önemli olan, işlem güvenliği EDC tarafından kullanılan Grafen protokolü ile sağlandığı için her finansal riskin sıfıra indirilmesidir. 

EDC Blockchain

EDC Blockchain, dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren uluslararası bir projedir ve blockchain teknolojilerinin gerçek ekonomilere uygulanması hizmetleri sunarak ve küçük ve orta ölçekli işletmelerde kripto para dönüşümünü sağlayarak devamlı büyümektedir. EDC Blockchain, ECRO Chain Holding tarafından yönetilmektedir. ECRO Chain Holding’in CEO’su oldukça deneyimli bir blockchain uzmanı olan Vaz Eghiazar’dır. 

Mevcut durumda, EDC Blockchain platformu; Latin Amerika, Güneydoğu Asya, Avrupa ülkeleri ve Bağımsız Devletler Topluluğu dahil olmak üzere dünyanın en büyük piyasalarını kapsamaktadır. Türkiye, gelişmiş bir ülkedir ve büyüyen topluluğun bütüncül bir parçası olabilir ve böylelikle yenilikçi blockchain çözümlerinden faydalanabilir.

EDC Blockchain platformu, dünyadaki 57 farklı ülkeden bir milyondan fazla üyeye sahip aktif bir topluluk haline gelmiştir ve bu durum, işlerini geliştirmek için EDC Blockchaine katılan her proje için büyük bir fırsat sunmaktadır.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Katkıda Bulun

2 comments

  1. Engin Cevapla

    Çok faydalı bir yazı olmuş, emeklerinize sağlık

  2. mehmet kara Cevapla

    hiç vazgeçmedik zorlu günlerden bu günlere geldi.