Bitcoin destekçisi Edward Snowden, şu anki durumu Mart 2020’ye benzetti

ABD Merkezi Haber Alma Teşkilatı (CIA) eski çalışanı olan ve şu anda Rusya'da yaşayan Edward Snowden'dan yeni Bitcoin yorumu geldi. Snowden, "Artık alım için doğru zamanın gelmeye başladığını hissediyorum" dedi.

2013’te ABD Güvenlik Bürosu NSA’in gizli tuttuğu belgeleri yayımlayan ve dünyada ses getiren, daha sonra da Rusya’ya yerleşen eski CIA çalışanı Edward Snowden’dan yeni bir Bitcoin yorumu geldi.

“Önümüzde hala çok sorun var ama…”

Snowden 5.4 milyonluk Twitter hesabından Bitcoin’in fiyat gidişatını yorumladı ve yine sert düşüşlerin olduğu Mart 2020’deki bir tweet’ini göstererek benzer bir durum içinde olabileceğimizi belirtti:

“Önümüzde hala çok fazla sorun var ancak uzun süre sonra ilk kez alım yapmam gerekiyor gibi hissediyorum. Benim finans eğitimim yok, bu yüzden zaten finansal tavsiye veremem ve ayrıca ne yaptığımı da tam olarak bilmiyorum”

Snowden, 2020 yılının Mart ayındaki büyük çöküşte de “Artık Bitcoin alma zamanının geldiğini hissediyorum” demişti. Koronavirüs paniği sebebiyle o dönem 4 bin doların da altına düşen Bitcoin, ay sonu 6 bin doların üzerine çıkmış ve yaklaşık 1 sene sonra ise 64 bin dolara ulaşmıştı. 2021 yılı şu ana kadar yaşanan en büyük boğa sezonuna sahne olmuştu.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl