Elirtex ile geleceği parlak girişimlere yatırım fırsatı yakalayın

Birleşik Krallık merkezli Elirtex Limited'e ait yatırım hizmeti Elirtex platformu ile geleceği parlak girişimlere yatırım yapma fırsatı yakalayın.

Elitrex çevrimiçi platform, Elirtex Limited’e ait bir yatırım hizmeti. Finans holdinginin genel merkezi Birleşik Krallık’ta olup çeşitli yatırım fonu portföylerinin yönetimi aracılığıyla varlık yöneticisi olarak hareket ediyor.

Şirketin hedeflediği pazar, her türlü sermaye ile kurumsal, tüzel ve özel yatırımcılar. Müşteriler, Hong Kong’da büyük yatırımcılara hizmet vermeye adanmış yeni bir şube ve uzmanlar tarafından Londra ofis şirketinin analistleri ile sinerji içinde hizmet alıyor. Elirtex Limited, yenilikçi fikirlere sahip yalnızca gelecek vaadeden projeleri finanse ediyor. Şirket, her bir adayı her bir yatırımcı için azami geliri garanti altına alacak şekilde dikkatlice inceliyor. Müşterilere projelerin sayısı yerine operasyonların kalitesine ve kârlılıklarına öncelik veren fonların güvenliği garanti ediliyor. Elirtex Limited, sermayeyi layıkıyla yönetiyor ve herhangi bir riske karşı koruyor.

Elitrex, çevrimiçi yatırım yoluyla sermayeyi çekmek için Elirtex Limited’in uzmanları tarafından geliştirilen bir platform. Temel amaç, mümkün olan en kısa sürede makul bir getiri elde etmek ve olası finansal riskleri sınırlamak.

Elirtex Limited, 2017’den bu yana yatırım portföyleri oluşturuyor. Şirket, 2018’in ilkbaharında herhangi bir kişiye açık yatırımlar için çevrimiçi platform yarattı. Bu değişim, şirketin daha büyük bir etki yaratmasını sağladı ve dünya çapında insanlara pasif gelir elde etmenin yanı sıra popülerleşen ve piyasaya yeni giren girişimleri finanse etme fırsatı verdi.

Elirtex Limited, Birleşik Krallık ve Hong Kong yasalarına sıkı sıkıya bağlı olarak faaliyet gösteriyor. Avrupa’da değeri yükselen şirket, büyük bir güven sağlamaya başladı. Özellikle Asya’da Elirtex’in hizmetlerine olan yüksek talep, Hong Kong şubesinin açılmasıyla sonuçlandı.

Çevrimiçi platform, potansiyel iş temsilcisi ve yatırımcı arasında bir aracı olarak hareket ediyor. Her iki taraf arasında doğru ilişkiyi sağlıyor. Bir yandan yatırımcıların sermayelerini artırmalarına yardımcı olurken diğer yandan yeni oluşturulan şirketler, ürün ve hizmetlerini nasıl geliştireceği konusunda uzman görüşleri için finansal destek alıyorlar. Elirtex ile diğer girişim sermayesi şirketleri ve yatırım fonları arasındaki temel fark, Elirtex ekibinin projelerin her birine kişisel katılımı. Bu nedenle, kendi uzun vadeli deneyimlerini uygulayabildikleri projeleri desteklemeye daima hazırlar. Şirketin uzmanları, Elirtex’in ortaklarına riskleri en aza indirecek şekilde sisteme yatırım yapmalarını sağlayan bir dizi ön seçim kriteri getirdi.

Platform, yatırımcıların benzer yatırım sitelerinde yer alan portföylerine yapılan saldırılardan ötürü benzersiz kod kartlarıyla hesapların güvenlik seviyesini üst düzeyde tutuyor. DDOS saldırılarına karşı korumalı olan platform, girişimlerin seçimi ve ön seçimini de otomatik olarak gerçekleştiriyor.

Elirtex platformu başlatılmadan önce birçok yatırımcının portföyünü başarıyla yöneten deneyimli şirket artık herkesin erişimine açık bir hale geldi. Platformun başlatılmasından önce yalnızca belirli kişilerin belirli oranlarda sürece dahil olabilmesine imkan veriliyordu. Şimdiyse dileyen herkes istediği miktarda yatırım yapabiliyor.

Son olarak Elirtex yakında kullanıcıların girişimlerini tanıtma ve listelemeleri için yeni bir sayfa ekleyecek. Burada sunulan girişimler beğenilirse yatırım alabilecek ve sponsor bulabilecekler.

Bu listedeki konu başlıklarında girişimlerin kabul edilme şansı yüksek olacak:

Toplum sağlığı, kozmetik ürünler ve ilaçlar
Teknolojik ve yenilikçi girişimler
Otomat franchiseları
Finansal danışmanlık ve risk yönetimi
Kurumsal işletmeler için çözümler
Eğitim gelişim platformları
Oyun ve eğlence sektörü
Otomatik satış sistemleri
Organik ürünlerin üretimi ve üretimi
E-ticaret

Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edin: Elirtex


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Oğuzhan Cevapla

    0.02 gibi bir yatırım yaptım gayet başarılı bir site ödememi düzenli olarak alıyorum