Elon Musk yine 1 numara oldu: Obama’yı geride bıraktı

Dünyanın en zengin insanı konumundaki Elon Musk, sahibi olduğu Twitter'da da takipçi sayısında 1 numara oldu. Musk, bu konuda lider olan ABD eski başkanı Obama'yı geride bıraktı.

Tesla, SpaceX ve Twitter’ın sahibi ve CEO’su olan Elon Musk, Twitter’da en çok takipçi sayısı olan kişi unvanına ulaştı. Musk dün itibarıyla ABD eski başkanı Barack Obama’yı geride bıraktı ve bu anlamda 1. sıraya yerleşti.

Musk, 133 milyon 42 bin takipisi olan Obama’yı geçmeyi başarırken, ünlü iş adamının takipçi sayısı da 133 milyon 44 bin oldu.

Özellikle 2017’den sonra yaptığı paylaşımlarla Twitter’da önemli bir kitle kazanmaya başlayan Musk, kripto para yatırımcılarının radarına da yine bu dönemde yaptığı Dogecoin paylaşımlarıyla girmişti.

2021 boğa sezonu başlangıcında yine Bitcoin ve Dogecoin paylaşımlarıyla zaman zaman tepki dâhi çeken Musk, uzun süredir bu tarz paylaşımlarına ara vermiş durumda…

Hem politik hem de teknik konularda sözünü sakınmayan ve ABD’nin şu anki başkanı Biden’dan diğer politikacılara kadar eleştirilerini yazan Musk, son olarak Fed’in faiz artırımlarına sert tepki göstermişti.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl