Elon Musk OKX borsasını takip etti, OKB fiyatı arttı

Son günlerde Twitter'ın iç yazışmalarını açığa çıkarmasıyla konuşulan Elon Musk, kripto dünyasındaki ilgi çeken hareketlerini de sürdürüyor. Musk şimdi de, son dönemin yatırımları ve reklam kampanyalarıyla öne çıkan borsası OKX'i Twitter'dan takibe aldı. Borsanın kendi token'ı OKB de, Musk'ın takibinin ardından artış yaşadı.

Bu hafta 3 günde 3.5 milyar dolardan fazla Tesla hissesi satan Elon Musk, Twitter’dan OKX borsasını takip etti. Son dönemde yaptığı yatırımlar, sponsorluk anlaşmaları ve reklamlarla ön plâna çıkan OKX borsasının Twitter hesabının yanında da altın renkte tik olması da dikkat çekiyor.

126 milyondan fazla takipçisi olan Elon Musk, Twitter’da sadece 151 hesabı takip ediyor ve bunlardan biri de OKX borsası oldu. Bu takip adımının ardından ise OKX’in kendi token’ı olan OKB’de de ciddi bir artış yaşandı.

Bitcoin ve diğer kripto paralardaki düşüşe rağmen OKB, yüzde 5’ten fazla yükseldi ve 24 saatte 23 doların üzerine çıkmayı başardı. OKB aynı zamanda en büyük kripto paralar sıralamasında da 12.’liğe yükseldi ve Lido Staked Ether, DAI, TRON ve Shiba Inu’yu geride bıraktı.

300 milyon adet arzı olan OKB’nin 250 milyonu dolaşımda bulunuyor. Token değeri şu anda 5.8 milyar dolar ve 11. sıradaki Polkadotta ise bu rakam 6 milyar dolar… Dolayısıyla OKB’nin sıralamadaki yükselişi de devam edebilir.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl