Elon Musk’tan The B Word şakası: The Final Countdown’ı söyleyeceğiz

Bitcoin'in özellikle kurumsal dünyaya tanıtılacağı bir günlük etkinlik The B Word'e katılacağı dün resmen onaylanan Tesla CEO'su Elon Musk, organizasyonla ilgili yine ti'ye alan bir tweet attı ve "Yarınki konuşmada 'The Final Countdown' şarkısının cover'ını söyelceğiz" dedi. Musk'ın tweet'lerine Jack Dorsey ve Cathie Wood'dan da cevap geldi.

Twitter ve Square CEO’su Jack Dorsey ile ARK Invest CEO’su Cathie Wood’un organize ettiği ve Bitcoin’in özellikle iş dünyasına tanıtılması amacıyla düzenlenecek olan “The B Word” etkinliğinin merakla beklenen katılımcısı Elon Musk, tweet’leriyle yine ilgi çekmeyi başardı.

Dün organizasyona olan katılımı resmileşen Musk, bu konuyu son dakika bilgisi olarak veren bir habere cevap olarak, “Yarınki konuşmada ‘The Final Countdown’ şarkısının cover’ını söyleyeceğiz” dedi. The Final Countdown ise Türkçede “Son Geri Sayım” anlamına geliyor.

Jack Dorsey ve Cathie Wood’dan cevap geldi

Musk’ın tweet’leri üzerine organizasyonun düzenleyicileri olan Jack Dorsey ve Cathie Wood’dan da cevap geldi. Dorsey “Peruk alabilir miyim?” derken, Wood ise “Gitarlar da benden” cevabını verdi. Musk da Dorsey’e “Tabii ben de çok fazla var” diye yanıt verdi.

Şakalar etkinlikte de devam edecek mi?

Bitcoin’le Tesla alımlarını Mayıs ayında, madenciliğin çevreye zararları olduğu gerekçesiyle durduran Elon Musk, kripto para çevrelerinden büyük tepki almıştı. Musk özellikle Dogecoin’i ciddi şekilde savunup, Bitcoin’i “Çevreyi kirletiyor” demesi sebebiyle sert şekilde eleştiriliyor.

Hatırlanacağı üzere Jack Dorsey’nin The B Word’ü tanıtan tweet’inin altına Musk, organizasyonla dalga geçen bir cevap vermişti. Durumu ağırdan alan Jack Dorsey ise sonunda Musk’ı etkinliğe katılmaya ikna etmişti. Özellikle bu ikilinin yarın Bitcoin hakkında söyleyecekleri ve nasıl bir tartışma içine girecekleri merakla bekleniyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl