Elon Musk’ın açıklamaları sonrası Bitcoin, Ethereum grafikleri nasıl görünüyor?

bitcoin-ethereum

OKEx sponsorluğunda

Bitcoin: BTC/USDT

Orta ve uzun vadedeki 30.000 destek bölgesinden 4. kez tepki alarak yükselişini sürdüren fiyat hareketimizde bu ana destek bölgesi çok önemli. Bölge 4 kez denendiği için destek gücünün azalması olası. Üçgen formasyon yapısının takoz formasyon yapısına evrildiği grafiğimizde 34688 ve daha sonra 36600 direnç seviyeleri çok önemli. Özellikle 36600 seviyesinin üstünde fiyat hareketinin günlük grafikte kapanış yaparak bir süre bölgede tutunması ile tekrar yükseliş başlayabilir. Destek olarak 30.000 ve 28.700 ana destek bölgesi takip edilmeli.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT, 4 saatlik
Bitcoin grafiği: BTC/USDT, 4 saatlik

OKEx’te Bitcoin, Ether ve Litecoin’i kolay ve kesintisiz bir şekilde almak veya satmak için tıklayın


Ethereum: ETH/USDT

Sert düşüş ile belirttiğimiz ana destek seviyesine kadar geri çekilme görüldü. Bu bölgede günlük grafikte çift dip formasyonu oluşturan grafiğimizde 2400 boyun çizgisinin kırılımı ile birlikte formasyonun hedefi ile yeni bir zirve hareketi görülebilir. Ancak aynı bölge düşen trendde ters çanak formasyonu oluşturdu. 1700 ve 1550 ana destek bölgesinin kırılımı ve bu seviyelerde fiyat hareketinin devam etmesi ile düşüşler hızlanabilir. Yükselişlerde 2195 ve 2410 direnç seviyeleri çok önemli. Bu seviyeler kırılır ise yükseliş hareketini tekrar tetikleyebilir.

Ethereum grafiği: ETH/USDT, 4 saatlik

XRP: XRP/USDT

Orta vadede alçalan takoz formasyonu içinde fiyat hareketini sürdüren grafiğimizde belirttiğimiz ana destek seviyesinden tepki alındı. Tepki ile birlikte günlük grafikte çift dip formasyon oluşumu içerisine giren grafiğimizde boyun çizgisi kırılımı ile takoz kırılımı da gerçekleşir ve yükselişler hızlanabilir. Yükselişlerde 0.6675 ve 0.7091 direnç seviyeleri önemli. Ana destek bölgesi olarak belirttiğimiz 0.5500 ve 0.5203 seviyeleri çok önemli. Bu bölgenin altında fiyat hareketi oluşur ise 0.4518 desteğine kadar geri çekilme görülebilir.

XRP grafiği: XRP/USDT, 4 saatlik
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl