Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Elrond (EGLD) ekosistemi hızla büyüyor: Özel Elrond raporu yayınlandı

Basın bülteni

ICO ve Blockchain Girişimleri konularında bağımsız araştırmalar yapan Picolo Research, Elrond (EGLD) ile ilgili yeni araştırma raporunu yayınladı.

Raporun tamamına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Elrond’un (EGLD) Bağımsız Bir İncelemesi isimli raporda lansmanı yapılan Maiar ile Elrond’un ekosisteminin hızlı büyüdüğü ve yeni bir mimari yarattığından bahsediliyor.

Uyarlanabilir durum paylaşma teknolojisi (Adaptive State Sharding) ve Güvenli Proof of Stake konsensüsü (sPoS) ile halka açık bir blockchain’in merkeziyetsizlik, güvenlik ve adalet özelliklerini korurken, ara bağlantı ile gömülü ölçeklenebilir bir ekosisteme olanak sağladığı belirtildi.

Picolo Research tarafından Ocak 2020’de yayınlanan son rapordan bu yana Elrond Mainnet’te 1,2 milyondan fazla işlem ve 80.000’den fazla hesap oluşturuldu ve yeni bir token modeline geçildi. (1.000 ERD=1 EGLD) Önceki fiyat hedefi, bir yıl içinde %750’den fazla getiri elde etmekti.

2020 yılı Elrond için birçok önemli kilometre taşına ulaştığı, üst düzey büyük ölçekli projeler arasında bir yer edinmeyi sağlayan başarılı bir yıl olduğunun belirtildiği araştırmada, 2021 yılında Elrond için potansiyel bir fiyat hedefi belirlendi.

• %212’lik bir potansiyeli temsil eden 68,24 dolarlık hedef fiyat,
• EGLD değer artışı için temel itici güçler olarak yüksek stake ödülleri ve yaklaşan DeFi girişimleri
• Geniş çapta benimsenme ve büyüme için önemli bir rüzgar yaratma adına küresel ödeme uygulaması Maiar’ın lansmanının gerçekleşmesi.

Elrond, ilk katman (Layer 1) protokolleri arasında daha fazla pazar payı elde etmek için kendini konumlandırırken, Bonded Finance endeks sepetinin bir parçası olacak. Merkeziyetsiz türevler platformu Injective Protocol ve Orion, EGLD için yeni türev ürünleri sunarken Elrond’un teknolojisinin ticaret platformlarından nasıl yararlanabileceğini birlikte araştırıyor.

Devam eden birkaç birlikte çalışabilirlik girişimiyle, Elrond’un kullanıcıları yakında Bitcoin, Ethereum, NEO, Ontology ve Cosmos (Poly Network aracılığıyla) gibi diğer büyük blok zincirleriyle etkileşime girebilecek veya Elrond’da (xDai hissesi aracılığıyla) stabilcoin ve Ethereum tabanlı DeFi sözleşmelerini kullanabilecektir.

Raporda, bu projelerin sadece Elrond blok zincirine önemli sayıda işlem ve EGLD için daha fazla fayda değeri sağlamakla kalmayacağı, aynı zamanda Elrond’un DeFi alanındaki varlığını da artıracağı belirtilerek Elrond ile ilgili kapsamlı analizlere yer verildi.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu bir basın bültenidir. Uzmancoin, bu sayfada yer alan etkinlik, hizmet veya ürün nedeniyle doğacak zararlardan sorumlu değildir. Okurların ilgili taraftan hizmet veya ürün almadan önce kendi araştırmalarını yapmaları önerilir.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl