Elrond’dan Maiar DEX lansmanı için 1.29 milyar dolarlık teşvik programı

elrond-coin-nedir

Düşük gecikme süresi ve ihmal edilebilir maliyetlerle saniyede 100.000 işlemin ötesine geçebilen yüksek verimli Elrond blok zinciri, Maiar DEX DeFi platformunun lansmanını güçlendirmek için 1 milyar dolarlık bir likidite teşvik programı duyurdu.

Bu, bugüne kadarki en büyük DeFi teşvik programlarından biri ve DeF’ın adaptasyonunu, kripto alanının mevcut sınırlarının ötesine, ana akım haline getirmeye yönelik güçlü bir adımı temsil ediyor.

Teşvikler, Maiar DEX yardımcı programı ve yönetişim token’ı olan MEX’te yer alacak. Bu nedenle, ilk ay 282 milyon dolar olmak üzere toplam 1,29 milyar dolarlık MEX token’ları, EGLD, MEX ve USDC tokenlerinde likidite sağlayacak olan Maiar DEX kullanıcılarına dağıtılacak.

MEX token’ları, 60.000’den fazla hesaba dağıtmış olan tamamen topluluğa ait DeFi platformunun resmi lansman tarihi ile aynı zamanda, 19 Kasım’da başlayacak.

Maiar DEX için oluşturulan akıllı sözleşmeler, Runtime Verification tarafından sıkı denetimden ve resmi doğrulamadan geçti. Platform, performansını ve en zorlu koşullar altında bile ölçeklenebilirliğini doğrulayan bir dizi etkinlikte stres testine tabi tutuldu.

İlk kez kullananların yalnızca bir telefon numarası kullanarak 1 dakikadan kısa sürede güvenli bir kripto cüzdanı elde etmelerini sağlayan son derece sezgisel Maiar Uygulaması ile birleştiğinde, Maiar Exchange’in çekici ve kullanımı kolay kullanıcı deneyimi, DeFi’nin benimsenmesini sağlayacak güçlü ve yeni bir standart belirliyor.

Elrond Network CEO’su Beniamin Mincu, konuya ilişkin açıklamasında “Maiar DEX’in sahipliğini bir milyar kullanıcıya dağıtarak, herkesin her yerden erişebileceği gerçek anlamda küresel bir finansal sistemin temellerini atıyoruz.” dedi.

Bu devasa teşvik programı ile Elrond, sektördeki en güçlü ve en hızlı likidite önyükleme mekanizmalarından birini yaratmayı amaçlıyor.

İlk ayın ötesinde, benimsemeyi hızlandıran planlar, Uniswap, Pancake Swap veya Sushi Swap gibi ürünleri içeren ekosistemdeki en büyük DeFi platformlarının kullanıcılarını hedefleyen ve aynı zamanda gibi faaliyetleriyle orantılı olarak MEX token’larını talep edebilecek bir takip teşvik programı ile devam edecek.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl