Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

En iyi FCAS puanına sahip 20 kripto para

Kripto para analiz ve araştırma şirketi Flipside Crypto'nun değerlendirmelerine göre en iyi puanı alan kripto para projeleri hangileri?

bitcoin altcoin kripto para

Kripto para analiz ve araştırma şirketi Flipside Crypto, bir süredir kripto para projeleri üzerinde belirli faktörlere göre değerlendirmeler yaparak onlara bir puan veriyor.

“FCAS” olarak adlandırılan bu puan, her bir projenin kullanıcı davranışı, geliştirici aktivitesi ve piyasa olgunluğu faktörlerinin bir araya gelmesiyle oluşturuluyor. Böylece şirket, ilgili projenin genel sağlığını, uygulanabilirliğini ve büyüme olasılığını değerlendirmek için kullanılabilecek güçlü ve karşılaştırmalı bir metrik sağlamayı hedefliyor.

FCAS puanına, flipsidecrypto.com’un yanı sıra CoinMarketCap üzerinde her bir kripto paranın “Ratings” bölümünden de ulaşılabiliyor.

Flipside Crypto’nun değerlendirmelerine göre, en iyi puanı alan kripto paralar şöyle:


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl