Bitcoin en kolay nasıl alınır?

Kripto para dünyasına adım atmak isteyenlerin sıklıkla sorduğu bir soru var: Bitcoin en kolay nasıl alınır? Yazımızda bu sorunun yanıtını bulacak ve kolayca Bitcoin sahibi olmanın yollarını keşfedeceksiniz. Bitcoin’e sahip olmanın iki temel yolu vardır: Bitcoin madenciliği ve Bitcoin borsaları. Ancak madencilik karmaşık bir süreç olabilir ve bu nedenle çoğu kullanıcı Bitcoin’i borsalar aracılığıyla almayı tercih eder.

Bitcoin almak için ilk adım, güvenilir bir kripto para borsasında hesap oluşturmaktır. Bunu yapmak için, platformların web sitelerine gidip kayıt olmanız gerekmektedir. Ancak kolay bir şekilde Bitcoin almak istiyorsanız; karmaşık olmayan, kayıt ve para yatırma gibi işlemleri kolayca yapmanız gerekiyor.

Bitcoin en kolay nereden alınır?

İşte bu noktada birçok önemli yatırımcının da desteğini arkasında bulunduran Block Earner, Bitcoin almak için en kolay yolları kripto para dünyasına yeni girecek kişilere sunuyor.

Block Earner ile Bitcoin satın almak için izlemeniz gereken üç basit adım bulunuyor! Hesabınızı açmak, kimliğinizi doğrulamak ve Block Earner hesabınıza banka aracılığıyla para göndermek!

Yani dakikalar içerisinde, Block Earner’ı kullanarak ve hesabınıza para yatırarak çok kolay bir şekilde Bitcoin alabilirsiniz!

Block Earner ile Bitcoin almanın adımları:

İlk olarak Block Earner’ın internet sitesine gidin ve kayıt olun


bitcoin en kolay nasıl alınır

Buraya tıklayarak Block Earner’ın kayıt sayfasına geldikten sonra yapmanız gerekenler e-posta adresini, şifrenizi ve telefonunuzu girmek! Daha sonra e-posta adresinize ve telefon numaranıza gelen onay kodlarını girdikten sonra Block Earner hesabınızı açmış oluyorsunuz!

Kimlik doğrulama işlemi


bitcoin almanın en kolay yolu nedir

Block Earner’a kaydolduktan sonra geriye kalan işlemleri daha hızlı bir şekilde halletmek için Block Earner mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra mobil uygulamın ana sayfasında sizden kimlik doğrulama işlemlerini tamamlamanız isteniyor. Bu işlemi yaptıktan sonra artık kolay bir şekilde Bitcoin almaya daha yakınsınız!

Block Earner hesabınıza TL yatırın


bitcoin almanin en kolay yolu

Mobil uygulamanın sol alt bölümünde bulunan “Nakit Hesabı” butonuna tıkladığınızda karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran çıkacak. Elbette bu işlemi yapabilmek için kimlik doğrulama adımını tamamlamak gerekiyor. Daha sonra “Yatırma” butonuna tıkladığınızda, para transferi yapacağınız hesabın IBAN numarası ve alıcı isimleri çıkacak. Kullandığınız bankanın para transfer bölümünde alıcı kısmına “Web3 Teknoloji Anonim Şirketi” ve IBAN bölümüne de kopyaladığınız numarayı yazmalısınız.

Almak istediğiniz kripto parayı seçin


en kolay bitcoin nasıl alınır

Banka hesabınızdan, Block Earner’a gönderdiğiniz tutar, hesabınıza geçtikten sonra Block Earner uygulamasının en altında bulunan “Kripto Al/Sat” butonuna tıklayarak almak istediğiniz kripto para birimini seçmeniz gerekiyor. Dilerseniz almak istediğiniz kripto para biriminin kategorisini seçerek filtreleme işlemi yapabilirsiniz.

Almak istediğiniz tutarı girin


Almak istediğiniz kripto para birimini seçtikten sonra, ne kadar almak istiyorsunuz veya ne kadar yatırım yapmak istiyorsanız, belirlediğiniz bu tutarı girmeniz gerekiyor.

“Yatırılacak Miktar” kısmna kaç TL değerinde Bitcoin almak istediğinizi yazdığınızda özet kısmında “Satın Alınacak Varlık Tutarı” kısmında, işlem sonucunda sahip olacağınız Bitcoin miktarını göreceksiniz!

Ve hepsi bu kadar!

Daha sonra yatırmak istediğiniz tutarı belirleyerek işlemi onayladığınızda, gönderdiğiniz tutar otomatik olarak hesabınıza yansıyacaktır.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl