Ana ağ açılışı için son saatler: EOS değerine değer katıyor

EOS'un ana ağı, saatler sonra yayına girecek ve EOS, doğup geliştiği Ethereum platformundan ayrılarak ona rakip olmaya hazırlanıyor.

Kripto topluluğunda EOS’la ilgili beklentiler yüksek. Bununla birlikte EOS’un da bu beklentilere cevap verecek güçlü bir potansiyeli var. EOS’un ana ağı, saatler sonra yayına girecek ve EOS, doğup geliştiği Ethereum platformundan ayrılarak ona rakip olmaya hazırlanıyor.

Kripto para piyasası son zamanlarda hacimsiz ve durağan. Bu koşullarda bile EOS, ana ağ açılış vakti yaklaştıkça değerine değer katıyor. Yayın sırasında ana ağın başlatılmasına yaklaşık olarak 4.5 saat var. EOS, şimdiden yüzde 25 oranında değerlenmiş ve 15 dolar sınırını aşmış durumda. Bu momentumun devam edip etmeyeceği garanti edilemez ancak beklentiler edeceği yönünde.

EOS, fiyat artışının yanı sıra işlem hacmiyle de dikkat çekiyor. Şu sıralar işlem hacmi 2 milyar doları geçti ve 2.5 milyar doları aşmak için yol alıyor. İlk 100 kripto para arasında açık ara en fazla değer kazananı olan EOS, ayrıca son 24 saatte Bitcoin ve Tether’in ardından en çok ticaret hacmine sahip 3. kripto para konumunda. EOS’un bu yükselişinde liderliği bütünüyle Asya borsaları üstleniyor. Huobi, yüzde 13.30’la birinci, OKEx yüzde 12.56 ile ikinci, Bithumb, yüzde 12.30 ile üçüncü sırada yer alıyor. Bu borsaları Bitfinex, Upbit ve Binance takip ediyor.

EOS’un mevcut eğilimi, şu an için etkileyici. Yükselişin devam edip etmeyeceği merakla bekleniyor.

→ ETHEREUM CÜZDANI SAKLADIĞI 35 MİLYAR DOLARLIK VARLIKLA TÜM RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAKTI

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Aytunç Cevapla

    EOS ETC’nin fiyatını geçemez.