Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

EOS’un şirketi Black.one’ın CEO’su, EdenOS’u duyurdu

Geçtiğimiz haftalarda 10 milyar dolarlık yatırım alan ve EOS açık blokzincir altyapısı kullanacak olan Bullish Global adlı kripto para borsasının temellerini atan Block.one şirketinin kurucusu Brendan Blumer, EdenOS yönetim platformunun detaylarını paylaştı.

Sözlerine, EOS.IO tabanlı EdenOS projesiyle ilgilenen kullanıcıları tebrik ederek başlayan ve bu denemenin merkezi olmayan yönetim sistemine yeni fırsatlar getireceğini belirten Blummer, “EdenOS’un başarılı olan ilk denemesiyle ilgili olarak EOS topluluğunu tebrik ederim. Zincirüstü hiyerarşi demokrasisi yönetim sistemlerine daha fazla dahil olmak ve şeffaflık amacı güden yeni ama heyecan verici bir keşiftir.” dedi.

Yaklaşık 10 gün önce de, Block.one eski CTO’su Daniel Larimer, geliştiricilerin EdenOS’a uyarlanmış bir test ağının alfa demosunu hazırladığını duyurmuştu. EdenOS’un hazır olmasıyla birlikte de sisteme davet süreci başlamış oldu. 13 Mayıs tarihinde de açılış oylamasının başladığı resmen açıklandı.

Kullanıcıların şiddet kullanmadan ve barışçıl bir şekilde koordinasyon sağlamaları için tasarlanan EdenOS, fraktal demokratik yönetim yapısına da öncülük etme amacında… Yeni ekosistem, işlemlerde EOS.IO platformunu ve uygulama içi ihtiyaçlarda da EOS kripto parasını kullanacak.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl