Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

EOS’un merakla beklenen Voice platformunun açılış tarihi açıklandı

EOS'un uzun süredir beklenen sosyal medya ağı Voice, 14 Şubat 2020'de beta sürümüyle açılıyor.

EOS’un arkasındaki Block.one şirketi, önceki gün bir yol haritası yayınlayarak uzun süredir beklenen sosyal medya platformu Voice’un açılış tarihini netleştirdi.

Açıklamaya göre Voice, Sevgililer Günü olan 14 Şubat 2020 tarihinde beta versiyonuyla kullanıma sunulacak. Voice‘a şimdiden erken erişim isteği gönderen kullanıcılar, o gün platformu test eden ilk kullanıcılar olacaklar. Platformun ilk versiyonu sadece İngilizce dilinde bulunacak.

Block.one, bu yılın başlarında Voice.com alan adını alabilmek için 30 milyon dolar ödeme yapmıştı. Toplam yatırımın 150 milyon dolar olduğu belirtiliyor.

EOS blok zincirini kullanan sosyal medya platformunda para kazanma mekanizması da olacak. Kullanıcılar, gönderileri beğeni aldıkça Voice token’ları ile ödüllendirilecekler. Bir içeriği beğenen kişiler ne kadar çok olursa o içeriğin sahibi o kadar fazla token kazanacak ve içerik daha çok görünürlük elde edecek. Şirket, gelecekte token kazanmanın ve kullanmanın farklı yollarını da tanıtmayı planlıyor.

Block.one teknoloji direktörü Dan Larimer’e göre, sistem bot orduları ve anonim troll’ler tarafından manipüle edilemeyecek.

Voice’a kaydolan herkesin platformda kullanabilecekleri ücretsiz bir EOS hesabı olacak. Bunun da EOS’un kullanıcı tabanını önemli ölçüde genişletmesini sağlayacağı tahmin ediliyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl