3AC Ethereum cüzdanı hareketli: 10.000 ETH’lik transfer

İflas eden milyar dolarlık kripto hedge fonu Three Arrows Capital (3AC), kalan fonlarını merkezi borsalara göndererek son cüzdanlarından birini tasfiye ediyor.

Blockchain gezgini OKLink’te Three Arrows Capital etiketli 5748 ile biten adresten, Binance ve OKX gibi merkezi borsalara ait adreslere Ether ve USDT dahil olmak üzere bir dizi yüklü miktarda kripto para taşındı. Son iki günde, borsalara 1.6 milyon USDT aktarılırken söz konusu cüzdana bugün de bir başka cüzdandan 10 bin 35 ETH gönderildi.

Geride daha fazlası var

Son transfer işlemiyle beraber 3AC’nin cüzdanındaki ETH miktarı 11 bin 738 ETH oldu. Cüzdanda ayrıca, 2 milyon dolar değerinde çok sayıda token da var. Bu fonların da daha öncekiler gibi önümüzdeki günlerde borsalara aktarılıp aktarılmayacağı merakla bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde çıkan haberler, fonun kurucularından Su Zhu’nun yeminli ifadesine istinaden hapis cezasıyla karşı karşıya kalabileceği yönündeydi.

Fonlara sınırlama yok

Şirket yöneticilerinin iletişim eksikliğine rağmen, henüz 3AC fonlarına herhangi bir resmi sınırlama getirilmedi. Britanya Virjin Adaları’ndaki bir mahkeme, 29 Haziran’da Three Arrows Capital’in tasfiyesi kararını almıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl